Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Friss 4ds árakat és helyszínek...

Friss 4ds árakat és helyszíneket tudnátok mondani? És véleményt is, hol mit kapunk mennyiért? (Kecskemét, Kiskunhalas, Kalocsa)

Figyelt kérdés
Kecskemét, Kiskunhalas, Kalocsa érdekelne, ha van egyáltalán Kecsón kívül :) 21 hetes kismama

2011. dec. 10. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiskunfélegyháza Kórház, Dr. Kurai István, ha kell adok telefonszámot, utoljára nem is olyan régen, 6800-at hallottam! Pontosabbat nem tudok, nekem még addig van pár hetem, de nála voltam először UH-on, magánrendelésen, és tőlem semmit nem fogadott el!
2011. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm kérném a telefonszámot! ;)

elküldöd mailben? ott rendel még mindig Kiskunfélegyházán?

mert régi kérdésekben olvastam csak hihetetlennek gondolom... .-/

2011. dec. 10. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Elküldtem!
2011. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kecskeméten Bérczi Ildikónál voltunk. Tavaly 12 ezer volt a 4D kb. fél óra volt, és nagyon alapos. Az orvosom ajánlotta, hogy ő a legjobb.
2012. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!