Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok és ma...

32 hetes kismama vagyok és ma voltam ultrahangon, ahol megállapították, hogy a méhlepény érettsége II. fokú. mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szabdalt felszín, mészlerakódások a basális (anyai)felszín felé tolódnak. Hogy mit jelent nem tudom, de biztos nem rossz, én 30 hetes vagyok a múlt héten nézte (nekem II. fokú az érettsége)az orvos és azt mondta minden rendben van. Úgyhogy ne aggódj, azt mondták volna, ha valami nem stimmel.
2008. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a VÉGÉRE ÉRI EL A III.FOKÚT, DE MÉG AKKOR SINCS BAJ. VAN AKINEK HAMARABB ÖREGSZIK A MÉHLEPÉNYE DE AMÍG A DOKID NEM SZÓL SEMMIT ADDIG NINCS SEMMI BAJ. kÉPZELD ÉN A 7. HÓNAPBAN VAGYOK ÉS NEKEM MEG ABSZOLÚT SEMMI POCAKOM, KÉRLEK HA TUDSZ ADNI VALAMI TANÁCSOT ÍRJ. aZT MONDJÁK A BABÁM EGÉSZSÉGES ÉS SZÉP NAGY.

nE IZGULJ.

2008. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. héten I. fokú volt és az orvosom visszarendelt a 33. hétre UH-ra, hogy megnézzék, hogy megfelelően eltudja-e látni a lepény a babát. Nem mondta, hogy baj lenne.

Boldog további heteket! 32 hetes kismama

2008. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!