Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tartja fontosnak a...

Miért nem tartja fontosnak a 36. heti uh-t az orvosom?

Figyelt kérdés
4hetente járok hozzá és akkor nem vizsgál csak uh- csinál. Kérdeztem a múlt héten, hogy lesz-e még "kórházi" uh és azt mondta nem, nem szükséges. Most 35 hetes vagyok. Lehet, hogy azért nem akar odaküldeni mert fűzöm, hogy császár legyen megint és így jobban meg tudja oldani ha nincs ott a lepapírozva meg a gépen az utolsó uh-m? Így mondhat bármit, hogy miért akar olyan gyorsan megcsászározni. :O Azt beszéltük meg, hogy meglátjuk hogy alakulnak a dolgok de nem fogja erőltetni a szülést ha nem akarom viszont ha már nem sok kell akkor nem fog megműteni sem hanem egy kicsit várunk hátha hamar megszülök. Én bízom benne, a 2.babámat szülöm nála és én jó hírű dokinak ismerem.
2011. dec. 13. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

mert tényleg nincs rá szükség. 30-ik hét után a ctg megmondja hogy minden rendben van-e, meg a kézi vizsgálat.


amikor bemész szülni akkor ugyis Uh-nak hogy hogy is fekszik a baba stb...

2011. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, és mi van a lepény érettségi fokával? A zsinór átáramlásával? Esetleg láthatják, h a zsinór rátekeredik a testre és visszatarthatja a magzatot, akadályozva a tágulás gyorsaságát, kitolás normális lefolyását.


A ctg egy jó módszer, de csak pillanatnyi jelentést ad. Arról a 10 percről, amíg ott ülsz.

2011. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a ctg után mindig volt uh, honnan tudja akkor a méreteket.Nem hiszem, hogy a császár miatt csinálná.
2011. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor hozzá megyek mindig néz uh-al. Havonta. Még egyszer biztosan megyek hozzá is a magánrendelésére. Nálunk CTG után nem volt uh soha az első gyereknél sem. Gondolom ez kórházfüggő lehet.
2011. dec. 13. 15:06
 5/6 A kérdező kommentje:
A kiskönyvbe szokta írni a méreteket.
2011. dec. 13. 15:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszont most, hogy mondod 1.válaszoló, mikor szülni mentem tényleg leküldtek uh-ra. Ott minden rendben volt, ehhez képest azért lett császár mert rossz tartásban volt a baba. De ezt csak akkor látták amikor császároztak. Akkor lehet, hogy tényleg nem fontos mert Ő addig még helyezkedik, forgolódik.
2011. dec. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!