Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, és...

6 hetes terhes vagyok, és semmilyen rosszullétem nincs. Nem szédülök, nem émelygek, nincs hányingerem. Ez normális? Kicsit aggódok, mert mindkét előző terhességemnél NAGYON rosszul voltam. Most meg semmi. Azt mondják, örüljek neki. biztos?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én a kislányomnál meg most a kis tesónál is nagyon örülök :) Tedd te is ezt!!!!!!!
2011. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És semmi rosszullét?
2011. dec. 15. 16:52
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia én 8 hetes vagyok és néha kis hányáson kívül a melleim fuu majd megvadulok ugy fáj ,nem tudok hasra feküdni!

Már várom hogy gömbölyödjön a pocakom!!

Borzasztó ez az első 3 hónap

2011. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Háát,ezzel most még jobban elbizonytalanítottál-hisz nekem SEMMI roszzullétem nincs!Mindenhol azt olvasom,hogy mindenki milyen rosszul van az első 3 hónapban-nálam meg semmi.Kicsit aggódok.Amúgy gratulálok a babához :)
2011. dec. 15. 17:00
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem a mellérzékenységnél és a méh szurkáláson kívül nincs tünetem (nagyon néha émelygek).

Még nem voltam dokinál, majd hétfőn, remélem minden ok lesz.

2011. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt a mellfeszülésen kívül semmi tünetem,most 21 hetes terhes vagyok.Szóval ne izgulj,mindenkinél más.

2011. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nekem a mellem sem feszül!!!Most is minden kommentben azt olvasom,hogy "csak ez,csak az,és azon kívűl semmi" De nekem meg tényleg SEMMI!!!Vagy majd később?
2011. dec. 15. 17:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Majd feszül később:) Egyébként nekem hat hét körül kezdődtem a hányingerek, bár remélem neked nem lesz semmi. Nyugi. Örülj neki.
2011. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Örülj annak, hogy jól vagy, bár ez nem zárja ki, hogy később is jól leszel. Én is tavaly ilyenkor már terhes voltam (még nem tudtam), majd dec. 22.én csináltam egy tesztet, mert késett a menszim. + lett, két nap múlva megismételtem, az is + lett. 23 és 24 ét végigfőztem és végigsütöttem, semmi rosszullétem nem volt. 26án már a konyhába sem bírtam bemenni, annyira hányingerem volt mindentől. Ekkor voltam 5 hetes terhes. Kb. 8 héttől pedig egészen 4 .ik hónapig (amig megmozdult) úgy hánytam, mint egy lagzis kutya. Kislányom lett, állítólag azok viselik rosszabbul a terhességet akik lányt várnak. Lehet neked fiad lesz :-).

Boldog babavárást és örülj, hogy jól vagy :-)

2011. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem anno a fiamnál csak a teszt és az uh bizonyította,h terhes vagyok,semmi de semmi tünetem nem volt,a mellem sem feszült.Abszolúte semmi.Már 5 éves egészséges nagyfiú:)Most a tesóval 11 hetes vagyok,cici feszül,de ennyi.Hányás?Még 1x sem :)))
2011. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!