Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1bogre forralt bor meg ok?

1bogre forralt bor meg ok?

Figyelt kérdés

36 hetes terhes vagyok .a terhessegem alatt alig fogyasztottam alkoholt talan fel pohart sort ketszer, amugy sem iszom.

Ma elfogyasztottam egy bogre forralt bort. Rosszul tettem?


2011. dec. 18. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:

tavaly télen én is ittam egy fél bögre forralt bort 36-37hetesen!

semmi baj nem történt!

2011. dec. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha jól ki van forralva, az alkohol elpárolog belőle :) de egyébként is azt mondják, hogy napi 1-1,5 dl jó minőségű vörösbor jót is tesz a kismamának (vérképző hatása van). Szóval kedves egészségedre! :D
2011. dec. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

alkohol semmi formája nem tesz jót, a napi rendszerességel pedig még rosszat is tesz.


amúgy 1 pohár forralt bor nem tesz szeinrem semmit, de napi rendszerességgel ne igyál ahogy itt elmondták. a vörösbornak egy része jó, de az alkohol maga benne nem.

2011. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
épp ma gondoltam ra hogy csinalok otthon mert annyira kívanom.Nem tudom ti hogy,de en eleg sok vizet is ontok a borrhoz es meg jol ki is forralom.Akkor ihatok egy kis poharral?Amugy en sem ittam alkoholt idaig,na jo ne hazudjak volt 1-2 olyan alkalom h a nagy hosegben belegortyoltam apu hideg sorebe(amit egyebkent nem is szeretek)de jol esett akkor es ott.
2011. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, nem az, hogy nem jó, hanem van, akinek idő előtti keményedésekre konyakot javasolnak... Házi praktika, szülészet előadásokon elhangzik orvosin. Az átlag ember nem borozik amúgy naponta...
2011. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!