Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok szülés előtt...

Hogy vagytok szülés előtt álló kismamik? Hogy érzitek magatokat? Én 39. hétben vagyok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38. hetes vagyok, mind fizikálisan mind lelkileg nehez bírom már. Állandósult a légszomjam, az éjjeli nemalvás, a nehéz mozgás, a szeméremcsontfájdalom, lelki oldalról az állandó sírhatnék, az érzékenység. Hát így vagyok. Van egy 3 éves tündér kislányom, akire ha ránézek sírva fakadok, hogy nemsokára kórházba kell menjek, nem én fogok mesélni, nem én fogom a reggeli kakaóját a kezébe adni...stb szóval már várom a végét, túl lennék rajta, ugyanakkor jó lenne még a karácsonyt együtt tölteni. :-) Te hogy vagy?
2011. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én 39 hetes vagyok és dec-23-ra vagyok kiírva nagyon nehezen bírom de még semmi jele a szülésnek így szerintem karácsonyt a kórházba töltöm sajnos
2011. dec. 18. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

40+6 vagyok és már totál kivagyok! semmi sem csalogatta ki a kicsi lányomat a pocimból pedig mindenki arra tippelt még a dokik is hogy előbb jön mert akkora!

szóval vizesedek, szétment a medencecsontom -szimfizisem van! - ez olykor pokoli fájdalommal jár! aludni nem tudok-ezért sem! állandó pisi kényszer, a legjobb barátnőm szintén dec. 23. ra volt kiírva és tegnap megszült, jaa és a legjobb hogy a karácsony is kérdőjeles, pedig a 4 éves kisfiam miatt jó lenne ha akkor már itthon lennék! szóval hogy hogy érzem magam: hullámvölgyek! állandóan hívogatnak hogy naaa??? már néha ez is idegesít! sokat sírtam már - de volt hogy csak röhögni tudtam az egészen!

2011. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 39 hetes vagyok, keddre vagyok kiírva. Még 2 napom van addig. Aludni nagyon nehezen tudok, össze-vissza forgolódok. Rengeteget görcsölök a 36. hét óta.Ha nem szülök meg holnap délelőttig akkor kórházban fogok karácsonyozni. Ez már több mint valószínű, hogy így is lesz sajnos :( Pedig végig azt hittem harabb fog jönni a kis drágám de nagyon makacs és nem jön. Jól érzi bent magát túlságosan is. Pedig kibújhatna már nagyon. Lábaim, derekam nagyon fáj..és ez a rengeteg görcs??!!
2011. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vki megszült már közületek?Se fájás,semmi?
2011. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én még nem:(
2011. dec. 19. 10:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Még én sem! Ma vagyok 41. hetes! fájások jönnek -mennek.. ennyit a hidegről.... :(
2011. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jövő hét keddre vagyok kiírva. Jó lenne már, ha kibújna. Kezd terhessé válni. :)
2011. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
MI újság?Valaki megszült már?
2011. dec. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én még mindig nem holnap dec 23ára vagyyok kiírva
2011. dec. 22. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!