Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok! A 4....

13 hetes kismama vagyok! A 4. emeleten lakunk. Ugye nem árthat a lépcsőzés még ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mostanság költöztetek, akkor sztem nem okoz semmi gondot, hiszen a szervezeted megszokta a napi többszöri lépcsőzést is.

Mi is a 4. emeleten lakunk, az előző tulaj 8. hónap végéig bírta a lépcsőzést, utána kiköltözött az anyjáékhoz kertes házba.

2009. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a harmadikon laktunk, a harmadikra jártam dolgozni, és szintén a harmadikra az egyetemi óráimra. Mivel a liftben pánikolok, mindig lépcsőztem. Nem volt soha semmi baj. Napra pontosan lett meg a babám teljesen egészségesen. Mellesleg nem volt rajtam semmi felesleg: 6 kg plusszal mentem szülni, amiből 3 a pici volt, a többi meg a hozzá tartozó cucc:)
2009. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmék is a 4. emeleten laknak már jó pár éve, és a terhessége alatt semmi gondot nem okozott, max mire felért elfáradt.
2009. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ártani nem ártassz vele, főleg, ha hozzá vagy szokva. Azért ha érzed, hogy nehezebben veszel levegőt, inkább állj meg egy kicsit pihenni.

Mi a 3.on lakunk, másfél éve, de én sosem bírtam a lépcsőzést. Nem is tudtam megszokni. 2 hét múlva költözünk vidékre, úgyhogy már a babakocsit nem kellessz felcipelni a harmadikra, szerencsére. :))

Boldog babavárást!

21 hetes kismama

2009. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm párja hegyen lakott, 100 lépcső vezetett odáig ha enem több.Szülés előtt 2 nappal még vígan ment fel s alá rajta:DAzért a 4 emeet nem 100 lépcső,akárhogy is nézzük:D
2009. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 3. emeleti vagyok, előtte csak magasabban laktam. Nincs semmi gond. persze már nem tudok úgy rohanni, de nem is kell. Csak szépen, nyugisan, kismamásan :) Ennyi testedzés kell! :)

29hetes kismama

2009. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!