Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a 14 hetes...

Létezik, hogy a 14 hetes magzatom csuklását hallhattam a pocimból apró zökkenésekként?

Figyelt kérdés
Az első két terhességemnél csak a 30valahányadik héten észleltem csuklásokat...
2011. dec. 20. 08:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
innerváció nem egyenlő a kifejlődéssel. Kérlek nézz utána a fogalmaknak, kedves kérdező, mielőtt itt teljesen leégeted magad...
2011. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Konkrétan mit szeretnél tudni? Azt kérdezted létezik-e, kaptál véleményt, hogy nem. Tudod olyan vélemény is van, ami nem feltétlenül egyezik a tiéddel.


Szerintem sem hallhattad, hogy csuklik, lévén 14 hetesen kb. 10 centi, szerintem nem tud akkora erősségű hangot kiadni, hogy magzatvízen, burkon, szöveteken, bőrön keresztül halld.

De persze ha szerinted az volt, akkor az tök jó! Csak nem értem minek írtál ki akkor erre egy kérdést.

Ja és gratulálok a babához:)

2011. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, mit jelent az innerváció.
2011. dec. 20. 14:39
 14/22 A kérdező kommentje:

Mindkét lányom nagyon sokszor csuklott, van tapasztalatom e téren, veletek ellentétben.

Most a kis csuklások annyira egyértelműek voltak, viszont meglepő is.

Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha kapok hasonló helyzetet megélt édesanyáktól értelmes választ.

Egyetlen egyet kaptam is, amit köszönök szépen.

A többiek csak okoskodni jöttek.

2011. dec. 20. 14:43
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem kaptál több normális választ is.

Az, hogy érthető nyelven képtelen vagy egy kérdést megfogalmazni, nem azon válaszolók hibája, akik merészeltek ellentmondani neked.


Tök jó, hogy "velünk ellentétben" van tapasztalatod, 2 gyerek után - vicces, hogy eszedbe sem jut, hogy esetleg másnak még nálad is több tapasztalata van - vagy idáig nem sikerült eljutni a gondolatmeneted során? Hiszen léteznek olyan anyák, akiknek kettőnél több gyerekük van, de mindegy.


Röviden és tömören:

azt kellett volna írnod: "Csuklik a 14 hetes magzatom, ami kint jól lehet hallani - ugye milyen jó?

Légyszi azok ne írjanak, akik szerint ez nem valószínű, úgyis én tudom jobban, és csak nekik fogok esni, mert szerintem csak okoskodnak.

Úgyhogy csak azok válaszoljanak, akik kellő áhítattal, és csodálattal tudják kezelni alig 3 hónapos magzatom fantasztikus teljesítményét."


Kérdező, gratulálok. Hűha:D:D:D

2011. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%
11:12-es vagyok! Na és ki volt az az okostojás aki lepontozta azt amit írtam, ami csupán egy személyes tapasztalat volt?!Gondoltam hátha ezzel segítek vmit, és nem kezdek el itt belekötögetni a kérdezőbe! Na tessék, ki vállalja fel, hogy lepontozott? Kíváncsi vagyok, hogy fel e vállalja valaki, ha már a kötözködés is ennyire megy neki! De akkor írj légyszi indokot is, hogy mért adtál negatívot kedves vki! Mert normálisan írtam egy személyes tapasztalatot?
2011. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolso: en pont felpontoztalak :)) De engem is lepontoznak. Akinek mas a velemenye azt lepontozzak :) En ha tetszik akkor felpontozok, ha nem akkor meg semmit....kiveve ha valaki nagy taplo! ;)
2011. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. De lám, megint lepontoztak, már csak nevetek, mert a sunyi kis dögök csak pontoznak lefele, de csak mosolygok rajtuk. Csak azt nem értem, akkor mért nem vállálja fel az aki lepontoz. Unatkozó kismama, biztos tombolnak benne a hormonok.
2011. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Engem pedig már rég nem érdekel a lepontozósdi. 48 %-os vagyok amúgy mert megmondom a véleményem:(
2011. dec. 21. 17:44
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha válaszadóként is ilyen a stílusod, mint a kommentjeidben, azon sem csodálkoznék, ha 10 alatt lenne a %-od.
2011. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!