Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák! Ti jó vagytok?

28 hetes kismamák! Ti jó vagytok?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom a padló alatt van, piszkosul szédelgek. Pocakügyileg nincs semmi baj, de akkor sem fergetegesen jó a közérzetem. Hajnali fél 2 óta fent vagyok, nem tudtam aludni. A pocaklakó piszkosul mocorgott egész éjjel. Nálatok is volt valami hasonló az éjszaka? Talán jön a hó? Vagy a mínusz?
2011. dec. 20. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia 28hetes vagyok én is, nekem magas a vérnyomásom bogyót kell rá szednem,tegnap egész nap hasmenésem volt, az éjszakám rettenetes volt, iszonyatos erős fájásokra keltem hajnalba, azt hittem indulni kell a kórházba, vettem be magnéziumot és egy idő után jobb lett, de nagyon beparáztam , ilyen még nem volt velem, legalább is ennél a terhességemnél. Nem túl korai ez még jósló fájásnak?? Teljesen olyan volt mint első szülésemnél amikor beindultak a dolgok..ezért is ijedtem meg. Most reggel ismét éreztem valami gyenge fájdalmat, azonnal magneb6, most elvagyok.Lehet tényleg csak a front jön..
2011. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg "csak" front van, és Neked sem lesz semmi problémád. Pihenjünk akkor, talán most ez a mai program, amit ránk szabtak.
2011. dec. 20. 09:16
 3/11 anonim ***** válasza:
-Reméljük:) Igen, ez a pihenés egy jó program, én is azt teszem. Fiad lesz vagy lányod?Nekem van egy fiam és most 90 százalékra mondták, hogy lányunk lesz.
2011. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem 3 lányom mellé most egy trónörökös érkezik. Nagyon várjuk már! Ez a terhességem teljesen más mint a többi. Az első 3 szinte teljesen egyforma volt. Most pedig az elején hányinger, de brutális, sok keményedés, állandó pisilés... Szinte az egész napomat mosdóba töltöm. A wc papír mennyiségéről nem is beszélve. Kész anyagi csőd. :) Mi jöhet még? Remélem a szülés az első 3-hoz f
2011. dec. 20. 09:32
 5/11 A kérdező kommentje:
fog hasonlítani. Bocs, de ez lemaradt.
2011. dec. 20. 09:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt az éjjel, de az én kis drágám is nagyon eleven volt (27 hetes kisfiú). Meg akartam fulladni egész éjjel, olyan légszomjam volt, mint még sose (a kislányommal a legvégén se), most meg rettenetesen fáj a fejem...

Hidegfrontot szoktam néha megérezni, hóesésre tippelek én is :).

2011. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a lányaidhoz:) és persze a kisfiúhoz is:)na igen a pisilés, ne is mondd:) napi egy tekercset pisilek el:)))))
2011. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindkettőtöknek! Bízom benne, hogy mindenkinél rendeződik a közérzet. A légszomj még nem jelentkezik, de ami késik ugyebár.... Már csak az vigasztal, hogy hamarosan itt lesz a karjainkban a csemeténk.

Boldog babavárást mindenkinek!

2011. dec. 20. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

A vérnyomásom nekem sem ok folyamatosan lent van bármit

csinálok vele.

Az éjjel én sem aludtam de azt hittem hogy az idegeskedés miatt volt (az orvos nem akar kiírni táppénzre mert szerinte az hogy veszélyes anyagokkal dolgozom az nem indok rá akkor már az elejétől nem lett volna szabad dolgozni és ha eddig bírtam bírjam ki ezután is)

de a babával nem volt semmi baj csak én nem bírtam visszaaludni akkor lehet hogy inkább a front vagy ilyesmi miatt volt.

30 hetes km.

2011. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most már tudom, hogy mitől voltam rosszul tegnap. Ma egész nap szakadt a hó.
2011. dec. 21. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!