Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közlitek apával a jó...

Hogyan közlitek apával a jó hírt, hogy jön a baba? Főleg most Karácsonykpr?

Figyelt kérdés

Ma teszteltem,és + lett. Becsomagoltam neki a tesztet, de nem tudom magamban bírom-e tartani szombatig.


Ti mikor,és hogyan mondjátok el??


2011. dec. 20. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk úgy adódott, hogy pont a születés napja volt a közelben. Először pozitívat teszteltem, majd elballagtam orvoshoz. Ő elküldött vérvételre + rákszűrés, majd 2 hét múlva mentem vissza az eredményekért. Akkor már egyértelmű volt a terhesség.

Felkerestem a számomra legjobb szülész - nőgyógyászt és megbeszélésünk után csinált egy uh-t. Kaptam 5 db képet egy 'foltról' :]]]

Ezután elballagtam az IKEA-ba és vettem egy olyan képkeretet, ahová 3 db képet lehet berakni.

Ezt becsomagoltam, majd akkor már 4 nap volt a születésnapjáig. Próbáltam elterelni a figyelmem és munka után még elmentem venni egy 'I love daddy' feliratú unisex (barna) színű (ez a kedvenc színe a férjemnek) bodyt. Ezt is becsomagoltam.


Eljött a szülinapja és ott volt az egész család. Ő rokonai és az enyémek is. Én adtam utoljára oda az ajándékot. Kinyitotta a képkeretest és abban a pillanatban 'lesokkolt', majd lerakta az ajándékot és átölelt. Zokogott szegénykém, akkor láttam először sírni életemben :]

Ezután odaadtam a becsomagolt body-t, hogy ezt a gyermeked küldi. Na, akkor még jobban sírt.


Ma 5 hós leányzó anyukája. :))

2011. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Mi együtt izgultunk a teszt felett, hogy pozitív lesz-e :)
2011. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

Ha van mire szülni a gyereket,és nem a csőd,a kétségbeesés és az úristen,már 3 szájat kell betömnöm,de magamat se tudom ellátni c. reménytelen helyzet van,akkor az előttem szólók mindegyike remek ötlet.

Itt a karácsony,ennél szebb ajándékot el sem tudok képzelni,feltéve,hogy nem úgy fogadja,hogy Istenem,nem hiszem el,hogy nem sikerült védekeznünk...

2011. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk is szülinapos baba, de nálunk a születés időpontja volt fogantatás szerint a férjem szülinapja. Így mondtam neki, hogy idén nagyon szépet adok neki szülinapjára :) Rögtön tudta, miről beszélek, mert szerettük volna a babát. A sors keze, hogy tényleg aznap szültem, így egyszerre ünneplik majd a szülinapjukat.
2011. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Marpedig bird ki szombatig!!!! Ha kell visszajovok ide irni minden nap es tartom benned a lelket!!! :))) Ennel szebb ajandek nem is kell. Bird ki es tedd a fa ala!!!! :)
2011. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Én felakasztanám a karácsonyfára a tesztet. :)


Amúgy mi is együtt figyeltük a párommal, hogy pozitív lesz-e a teszt, úgyhogy az extra meglepetés elmaradt, de így is nagyon örült.

2011. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
A karácsonyfára felakasztott teszt szerintem nagyon ütős ötlet :)))) Csak olyan helyre tedd, hogy tutira észrevegye :)
2011. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!


Szerencsére tervezett baba,és nem a hogyan tömjünk be még egy éhező szájat kategóriába tartozunk.!!!:):):)


13 hónapos a kislányom, akkor amikor vártuk,mi is együtt izgultunk a teszt fölött, de most sikerült kicsit becsapnom,hogy jövőhéten kell megjönnie, így nem sejt semmit!! De olyan messze még a szombat!!:O


Csak az árulkodó jeleket kell valahogy lepleznem,korán kezdődnek,émelygés,hányinger, étvágytalanság...De hátha nem áll neki össze a kép,és szombaton szép ajándékot kap:):)

2011. dec. 20. 13:14
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, nálunk ez így zajlott:

2009. december 6., reggel. Apa a nappaliban, Anya (én) a fürdőszobában.

Előtte még mondtam is neki, hogy mindjárt megyek, 5-10 perc múlva pedig megnézzük az eredményt.

Ja, persze! Rácsöppentettem a tesztcsíkra, aztán rögtön kiabáltam is neki, hogy jöjjön azonnal, "kétcsíkosak" vagyunk!

Életem legszebb Mikulás ajándéka most múlt 16 hónapos és békésen szundikál a kiságyában!

Boldog babavárást!

2011. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szia mi 3 évet vártunk rá. párom el akart menni egy koncertre én mondtam neki megveszem nek ia jegyet, már 3 napja pozi lett a tesztem ,elmentem a dokihoz, 33.napon addig nyuztam mig csinált egy uh képet egy pici pacárol és azt betettem egy boritékba és vacsi után mondtam neki hogy van valami a boritékban neked, ugy örült azt hitte a jegy, de mikor meglátta a képet:) el se akart már menn ia koncertre, azota 17 honapos a fiunk
2011. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!