Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha a 10. héten...

Normális ha a 10. héten elmúlt a mellfeszülés és mindenféle terhességi tünet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Menj el orvoshoz a biztonság kedvéért! Szerintem nem normális.
2011. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, ne aggódj. Általában ha vannak is akkor a 12. hétig elmúlnak.
2011. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen normális, ne ijedj meg! :)
2011. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Agika0086 válasza:

Szia! Szerintem ne aggódj, mert én is ilyen cipőben jártam, a 10. hét körül már teljesen jól éreztem magam. Mindenkinél máshogy működnek a dolgok. De ha megnyugtat kérdezd meg a dokid. Én is ha vmi "bajom" van csak akkor nyugszom meg beszéltem az orvosommal.

Boldog babavárást. 17 hetes kismama

2011. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális nálam is a 10.héten elmúlt minden tünet. 27hkm
2011. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 21. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Nekem is elmúlt minden tünet, a 10. hét végére.

16 hkm

2011. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudlak megnyugtatni. Nekem a 8. héten múlt el minden tünet , éreztem hogy valami nem oké. És tényleg nem volt oké, mert már nem volt szívhang. Én megnézetném magam. Remélem minden rendben lesz!
2011. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ó, nekem pl a hányinger a 7.-en szűnni látszott, 4 nap múlva visszajött, 10.-en nagyon enyhült, aztán elmúlt és csak a 13.-on visszajött pár napra, aztán egy darabig semmi, és a 16.-on újra hányinger, szédülés, borzasztó erős undor mindentől. Anno mikor először elmúlt megijedtem, de azt mondták, hogy ez magában a világon semmit nem jelent. Most 19 hetes vagyok, a mellfeszülés minden eddiginél durvább, és már előtej is jön belőle, borzasztóan duzzadt, és néha még az émelygés is visszajön. No para, de ha nagyon stresszelsz, hívd fel a dokid! :)
2011. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!