Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D Genesisben most fél vagy...

A 4D Genesisben most fél vagy 1 órás a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Úgy láttam a honlapon, hivatalosan fél óra, de itt a kommentekben sokan azt írták, 50 perc, óra volt.

Mitől függ?



2011. dec. 21. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

5-ször voltam ott.

2-szer az első babámmal, 3-szor a második babámmal (kevesebb mint 2 év különbséggel születtek).

Mindig minimum 50 percet néztek, de volt, hogy 1,5 órát is! (mikor utolsók voltunk)

Szuper hely, nagyon ajánlom!!! Az összes barátnőm kipróbálta utánam, mindenki jól érezte ott magát és mindenki elégedett volt.

2011. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

14 hetesen voltunk, de megyünk 20 hetesen is. Szuper hely, én is nagyon ajánlom!

Kb 1 órát néztek minket is, azt mondták, annyit szoktak, direkt hagynak ennyit két kismama között, hogy legyen elég idő. :)

18 hkm

2011. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30 percet írnak, de 1 órát néztek minket is!
2011. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a babától függ, hogy meddig tart a vizsgálat!

ez azért van, mert ugye vállalják, hogy mindenfélét lemérnek rajta,de néha az istennek nem akarnak mondjuk a hátukra feküdni, hogy tarkóredőt mérjenek rajtuk :D

szóval szépen megvárják :)

ilyenkor, köhögni kell, vagy felülni, vagy valamilyen praktika, hogy a baba elmozduljon :)

nekem másfél óra volt :) imádtam nézni :)

2011. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is másfél óra volt.29 hetesen voltam nagy élmény volt és nagyon szép képek lettek .és alaposak még a kislányom hajhosszusága meg talpmérete is megvan!Nagyon komoly..:-))
2011. dec. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kértem is időpontot. :)
2011. dec. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!