Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hónapja nem jött meg a...

2 hónapja nem jött meg a havim, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem jött meg a menstruációm, egy hónapig vártam a megjövetelére, de nem jött, vettem két terhességi tesztet, de mindkettő negatív lett. Nem lehet az az oka, h még csak pár napos volt a baba, mert 12 nap után vásároltam csak terhességi tesztet! És a két teszt között 4 nap eltolódás volt! Ezek után elmentem nőgyógyászhoz, azt tanácsolta h várjam meg a következő időpontot. Megtettem! De még mindig nem jött meg, és kezdek aggódni! Rossz a közérzetem, undorodom néhány illattól,fáj a hasam, és ingerlékeny vagyok. Sőt még bocs a kifejezésért, de híg a székletem!! Terhes vagyok??
2007. júl. 27. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ugyanígy tétováztam én is, két negatív teszt stb.most 12 hetes terhes vagyok. Menj el orvoshoz, ne várj tovább.Én is 8 hetesen mentem először, akkor már pozitív teszttel. (a harmadik mutatta ki 1 hónapon belül.)
2007. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is sokat tétováztam,mert nekem első hónapba nem jött meg,mondom jó ez még semmit nem jelent főleg nálam,mert volt rá példa hogy kimaradt.nem foglalkoztam vele.terhességi tesztem pozitív lett és olvastam valamitől,hogy az étkezés és a betegség befojásolhatja az eredményt,nem foglalkoztam a dologgal(pedig kellett volna).utána enyhén megjött evvel se foglalkoztam előfordul nálam.és nem rég a barátom unszolására elmentem,és 13ik hetes terhes vagyok.szép.már a kezdet-kezdetén átver a lányom:)

2007. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!