Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagykáta SZTK-ban csak a...

Nagykáta SZTK-ban csak a Saliba Gebrail van mint Nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Nem szívesen mennék hozzá, mert sok rosszat hallottam róla, sajnos Ladányi György elhunyt.


Nem tudom hogy rendel-e más orvos, tudnátok segíteni?

Előre is köszönöm!


2011. dec. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltál a Salibánál? Mi a tapasztalat? Én is nagyon nehezen veszem rá Magam,de évek óta nem járok már Pestre,viszont nőgyógyászhoz most nagyon el kéne mennem. Köszönöm!
2012. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia, az a jó hírem van, hogy más orvos is rendel a saliba dokin kívül, csak annyi probléma van, hogy csak minden Kedden 10 órától.


Igen, voltam már a Salibánál is, az a tapasztalatom vele kapcsolatban, hogy mindenkihez máshogy viszonyul. Meg mondom őszintém, ne ajánlatos elmenni hozzá...de tényleg! Inkább menny kedden 10 órára a másik dokihoz, a neve: Dr. Krivácsy Gábor.

2012. jún. 13. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Voltam azóta már mindkettőnél,egyikkel sem vagyok megelégedve. Nemtudom Te hogy vagy ezzel!? De ez a választék nagyon gyér...
2012. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sya, hát igen, nem a legjobbak. Én terhesgondozásra a Krivácsy doktorhoz jártam. Nem volt vele problémám. :)
2012. nov. 26. 00:09
 5/8 anonim válasza:
Ne viccelj, Saliba nagyon rendes orvos! Én csak jót tudok elmonadni róla! Ne higgy a pletykáknak!
2013. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 evuska79 válasza:
Én még 14 évvel ezelőtt voltam nála és sajnos nekem is rossz a tapasztalatom. Annyit mondok,hogy elvetéltem rá 2 hétre,hogy nála jártam. Nem megfelelően végezte a vizsgálatot,másik orvosok mondták,korai terhességnél nem szabadott volna úgy,ahogy ő csinálta..
2016. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A mai napig nem változott, ez a saliba gyökér egy szánalmas kontár. Azonnal megvonnám tőle a lehetőséget, ha tehetném.
2020. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik szintén nem szeretnétek ehhez a nőgyógyászhoz járni, Ti hova jártok helyette? Cegléd nem engedte, hogy SZTK alapon oda menjek, mert ide tartozom Nagykátára, tehát a szabad orvosválasztás egy kamu, mint most sajnos megtudtam.:( Ezen a környéken már csak magánúton van választásom? Köszi ha valaki ír bármilyen alternatívát!
2021. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!