Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. héten már jól be van...

A 6. héten már jól be van ágyazódva a baba, ahhoz hogy ott is maradjon, vagy a 12 hét alatt ágyazódik be teljesen, és onnantól kezdve nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vetélés szempontjából az első 12 hét veszélyes! Addig bármikor elmehet a baba. Szedjed a vitamint, folsavat, ne emelj nehezet, vigyázz magadra.
2011. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze,szedem a vitamint,plusz MagneB6-ot ajánlott vele együtt az orvos.Azért kérdeztem,mert sokszor van olyan hogy érzem a hasamon a kismamás hasat,de ma úgy keltem fel,hogy nem érzem.Tegnap elég szörnyű napon volt,és megijedtem,hogy csak ne......!Tudom nem szabad erre gondolni,de hiába csak eszembe jut.Csütörtökön kell mennem,megint UH-ra,addig csak kibírom vhogy.Már most nem is megyek többet dolgozni,úgyhogy teljes mértékben tudok rá vigyázni.Miután megtudtam,hogy várandós vagyok 2 hetet dolgoztam hidegbe,cipekedve,de bízom benne hogy mindketten erősek vagyunk és semmi baj nem történhet velünk.
2011. dec. 23. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nagyon sokszor eszembe jutott...


Az 5-8. hétben totál fel voltam fújódva, a 10. hétben nagyon szép, lapos volt a hasam, akkor még jobban megijedtem.

Aztán láttam a 12. heti ultrahangon, és megnyugodtam.


Kerüld a forró fürdőt, figyelj oda az étkezésre, ne emelj nehezet, ne csinálj hasprést, meg ilyenek.

Valójában, ha meg akar születni, rendesen be van ágyazódva, akkor csak a műtét az, ami meg tudja akadályozni az életben maradástól.


A 12. hétig történnek 'leválások', addigra kialakulnak a szervei, és ha minden rendben, akkor onnantól már csak szinte híznia kell. (Röviden, tömören.)


Boldog babavárást! : )

14+5 hkm

2011. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy ide!de miért kell kerülni a forró fürdőt? amúgy én is így voltam ahogy Te, Ti!!állandóan kellet pisilnom és 2 este nem kellet kimennem, nagyon meg ijedtem hogy valami baj van!azóta ujra visszatért és elötörtek a rosszul létek a 11 héten!:) én is csüt megyek Uh ra!!akkor fogok mondjuk 100%-ban megnyugodni ha láthatom és hallhatom is! boldog baba várást!
2011. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért kell kerülni a forró fürdőt, mert vérbőséget okoz, az pedig vetélést. Persze, sokan mondják, ha a baba jól beágyazódott, akkor nem árt neki az sem, de jobb az elővigyázatosság. Én egyszer kb. 15 percre beültem egy kád forró vízbe, kellett egy kis lazulás, de aztán kiugrottam.
2011. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!