Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes vagyok, ha...

Hány hetes terhes vagyok, ha a az utolsó mensim első napja április 12 volt, de a peteérés, és fogamzás rá csak 3 héttel történt a 21. ciklusnapon?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 18 nappal peteérés után, már a 12 nappal utána pozit teszteltem. Ezek alapján hogy számolják a dokik a terhesség idejét?Holnap megyek UH-ra, és nem tudom vajon mit fog látni a doki...

Itt a görbim linkje, talán segít:

[link]

Mi van azzal, később volt peteérése?Vagy hosszabb a ciklusa, mint 28 nap?

Köszönöm a választ előre is!


2009. máj. 20. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

5 hetes és 3 napos. Mindenképp az utolsó mensi első napjától kell számolni, ezt később UH alapján a doki majd módosíthatja. A 40 hetet is így számolják, amúgy csak 38 hét a terhesség. Így 2010. január 17.-e a szülés számított napja.


Pont, mint nekem :)

2009. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és én hétfőn megyek dokihoz :) Pont egyidősek lesznek a gyerekeink :) Jó, persze lehet pár nap eltérés...
2009. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De jó, hogy egyidősek vagyunk!Szuper!Köszönöm a választ!Remélem látunk már valamit az UH-on!

Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek is!

Szép babavárást!

2009. máj. 20. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hajszálra pont így vagyok! 4 hetesen, azaz május 11-én voltam dokinál. A megvastagodott nyálkahártyánál és sárgatesten kívül az égvilágon semmit sem látott. és nekem is pont hétfőn kell újra mennem!!
2009. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:) Pesten laktok? Tartsuk már a kapcsolatot, hátha tudunk egymásnak segíteni a tapasztalatainkkal... első voltam.
2009. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én gödöllői. Első, Te már voltál dokinál?
2009. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak hétfőn megyek először. Már május 4-én bejelentkeztem erre a napra, mert akkor lesz meg a hormoneredményem, nem is tudtam, hogy nem a hormon lesz a fő oka a látogatásomnak. És pont 6 hét, 1 nap. Sokaknál ilyenkor már látszik a szívverés is :) Remélem nekem is. Ja, és védőnőhöz is megyek még aznap, az OGYEI-be.
2009. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én pécsi vagyok, így nem hiszem, hogy sűrűn fogok veletek találkozni...de köszönöm a segítéget mindenkinek!
2009. máj. 20. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még neten tudunk egymásnak írni. Azért kérdeztem a pestet, mert akkor bolt tippeket stb... is tudunk egymásnak adni.
2009. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!