Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sós földimogyorót lehet enni...

Sós földimogyorót lehet enni kismamák?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen.Csak mértékkel:)
2011. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy mértékkel lehet.


De mivel annyira megoszlanak ezzel kapcsolatban a vélemények, ezért én is tök bizonytalan voltam terhesen. Pár helyen olvasni, hogy a mogyoró tiltólistás ilyenkor, de főleg azért, mert a terhesség alatti megváltozott "viszonyok" miatt sokan érzékenyebbek az egyes allergizáló élelmiszerekre. Lehet eddig semmi bajod nem volt tőle, most meg majd kiüt. Persze ezt nem lehet tudni előre.

Az ajánlások meg mindig változnak: régen tiltották, most meg visszavonták, itt is olvashatod: [link]

Szóval hallgass a belső megérzéseidre. :)

2011. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én heti 2-3 alkalommal tuti eszek, de semmi bajom tőle.

Én úgy hallottam hogy szoptatás alatt nem ajánlott, illetve a kisgyerekeknek 1 éves kor előtt.

2011. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!