Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen cd-t kell vinni a...

Milyen cd-t kell vinni a Bajcsyba uh-ra, hogy kiirják a felvételt? Mennyibe kerül? Hogy működik? 30hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy sima üres cd-t, amit beszerezhetsz bármelyik nagyáruházban, media üzletben kb. 200Ft-ért.
2009. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint a CD kerül 200 Ft-ba
2009. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

újraírhatót, azthiszem RW+, és 2000 forint, kérdezd meg az betegfelvételen, mintha ott kellene fizetni. Bár nekünk a dokink megcsinálta.

Jó babavárást.

3 hós kisfiú anyukája :)

2009. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

akkor plusszos újrairható cd.

2009. máj. 20. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem azt mondta a doki, hogy azért kell újraírható, hogy ha legküzelbb mész és megint szeretnél felvételt, akkor rátudják írni arra, és így 1 cd-n lesz minden.
2009. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak sima a cd akkor is lehet rá többször adatot írni, csak nem szabad úgymond lezárni a cd-t írás után.
2009. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csekken kell befizetni a 2000Ft-ot. Csekket a terhes UH-on kaphatsz. Csak akkor írják fel a vizsgálatot, ha már be van fizetve a pénz, ugyanis ott kell hagyni a befizetést igazoló szelvényt.

A DVD az "RW+" -os kell legyen, mert ezt "szereti" a gép.


Én kétszer írattam fel az UH-ot. A 30. hetes nekem csalódás volt, ugyanis a vizsgáló orvos kb. 4 perc alatt végzett. Gyorsan lemérte amit kellett és annyi.

A babámnak még a fejét sem hozta be rendesen. Úgyhogy 2000Ft-ért kaptunk egy 4 perces semmit.


Az első alkalommal szerencsénk volt, akkor kb 10 percnyi anyag volt és nagyon szépen behozta a vizsgáló orvos a baba testrészeit.

2009. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!