Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex után véreztem kicsi, nem...

Suggi kérdése:

Szex után véreztem kicsi, nem volt görcsöm. Rá egy napra pecsételő barnás folyásom lett, de nagyon minimális és a hasam alját érzem hogy van, furcsa fájó érzésem van, de ez is minimális. Ez baj?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe barna folyásra azt mondta a védőnő, hogy elvileg ez még koraterhességnél belefér, de hívjam fel a dokimat. Nekem minden előzmény nélkül történt, tehát más a helyzet, mint nálad, de szerintem hívd fel a védőnőt vagy a dokit. Mindenesetre, ha addig is veszel be Magne B6-ot azt tutira nem árt és hatékony abban az esetben, ha a barnázást méhösszehúzódás okozza (ezt is a védőnőm mondta), ami szerintem teljesen elképzelhető, ha szex után történt. De hangsúlyozom, én laikus vagyok, teljesen megnyugtatni a védőnőd vagy a dokid tud szerintem.
2011. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne felkeresned az orvosod! Azt mondják aktus után előfordulhat, hiszem most érzékenyebb minden, de sosem lehet elég biztos az ember!
2011. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ez baj. Azonnal menj orvoshoz! Nem akarlak paráztatni, de ugyan így kezdődött a vetélésem. Hány hetes vagy? Jó egészséget nektek!
2011. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma kiderült,hogy nem tudni hány hetes terhes vagyok.De az tuti,hogy ikrek.Elvileg 10 hetesnek kellene legyenek,de a picik 5-6 hetesnek látszanak.Az utolsó ciklusom kezdete okt.26.Hetente kell mennem UH-ra.
2012. jan. 2. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Elmúlt a barnázás? Kaptál valamilyen "babamegtartó" gyógyszert esetleg?? Házas élettől el lettél tiltva, vagy mehet?? Jó egészséget nektek!!
2012. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Sajnos a barnázás nem múlt el.Nem kaptam semmi gyogyszert majd talán a köv.UH eredményei után.És igen azt mondta a doki idézem "ne menjek a párom közelébe se"!Hát ez van a lényeg,hogy a babák jól legyenek!

Majd írom a fejleményeket!

Szép napot!

2012. jan. 4. 22:36
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos elvetéltem az ikrekkel.De nem csüggedek majd 3-4 hónap múlva nekifutunk újra!!!

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Szép napot!

2012. jan. 10. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, azért igazán adhattak volna utrogestant,v valamit, bár az 1.terhességemnél -ami vetéléssel végződött én sem kaptam. Ne add fel a babaprojektet! Minden jót!
2012. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!