Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy sima...

Mennyibe kerül egy sima ultrahang és hol, ahol ki tudják deríteni a gyerek nemét?

Figyelt kérdés

Voltam ma sztk-ban, és azt állította a doki, hogy nekik csak hüvelyi UH van, és azzal semmit nem lát. BP.X.ker

14 és fél hetes vagyok.


Totál kiakadtam!


Szóval el szeretnék menni valahova, lehetőleg nem 10ezer forintért, mert annyiért látok babamozikat.

És arra szükségem sincs, mert 12 hetesen volt kombinált tesztem.


Budapesten szeretnék menni, ha lenne valami jó tapasztalatotok valahol...

Köszi


2011. dec. 29. 15:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg úgy rákeresni,h. nőgyógyászati uh. Én Miskolcon volam ilyenen olyan helyen találtam ahol 4D babamozi is van és 3600ft volt.
2011. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Újpesten meg az Oktogonnál van, de az sajnos bizony 10ezer. Én annál olcsóbbat nem láttam még.
2011. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
árakat nem tudok mondani, de ilyen korán szerintem nem tudják tutira megmondani a nemét. Seholse. Nekem pl. 18. héten gyanították hogy kislány legújabb technológiás UH-géppel, és a 23 héten erősített rá a doki.
2011. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A modernebb gépek már 14. héttől tuti képet adnak, persze magánrendelésen meg is várják, míg úgy helyezkedik a pici.

Csak épp nem akartam most ennyit kifizetni.

De lehet ki fogok, mert szétvet az ideg, hogy sztk-ban képtelenek megnézni!

2011. dec. 29. 16:10
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

nemár ezért szétvet az ideg? :S hát milyen kismama vagy te? :DD

majd ráérsz megtudni 18-20 hetes uh,nem?

2011. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy tuti képet adnak nem azt jelenti, hogy a neme is megállapítható. A 14. héten még nincsenek annyira kifejlődve a nemi szervek, hogy teljes bizonyossággal ki lehessen jelenteni, fiú-e vagy lány.
2011. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
hát, tuti képet adó magándokihoz járok, de ha pl. a baba nem úgy fekszik, akkor senki nem mondja meg neked, hogy fiú-e vagy lány. én ezért tudtam meg biztosra csak a 18 hetesen.
2011. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
és mi bizony 3x45 percet ültünk ott, de a lábát nem tette szét...
2011. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg így van. Van akinél egyetlen UH alatt sem akarja megmutatni magát :) és úgy születik meg, hogy a szüleinek fogalma nincs a neméről.
2011. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Itt tudsz venni tesztet, ha csak a nemet akarod megtudni, 98%-os valoszinuseggel allapitja meg elmeletileg, az ultrahangot meg kifizeted, aztan vagy kiderül, vagy nem, és vagy jól tippelnek, vagy nem.

2011. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!