Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben, Dr. Fekete Zoltánról...

Győrben, Dr. Fekete Zoltánról mi a véleményetek? Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs sajnos személyes tapasztalatom vele,de nagyon sokan dicsérik,állítólag nagyon lelkiismeretes orvos.

Én dr.Likár Zsolthoz járok most,nagyon meg vagyok vele elégedve.

Egyébként szerintem a személyes tapasztalat jelent a legtöbbet,csak hát valahogy el kell indulni és ha sok jót hall az ember róla,akkor szívesebben megy hozzá először.

Üdv 9hkm

2011. dec. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Én a két gyerkőcömet Likár Zsoltnál szültem, ő volt 13 évig az orvosom. Én csalódtam benne, úgyhogy most a harmadiknál váltok. Voltam már Fekete doktornál, úgy érzem, Ő nagyon kedves, ilyen volt Likár doktor is 10 éve :)

Köszönöm a választ, Boldog babavárást, és Új Évet!

4hkm

2011. dec. 31. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy sikerült jó orvost találnod.Likár dr.nagyon rendes volt eddig velem,remélem így marad,de lehet ezek szerint csak azért mert "új" vagyok nála.Nem tudom.Ameddig nem szadizik maradok egyenlőre.Illetve mikor kisfiamat szültem Ő volt az ügyeletes,és sokkal többet tett értem mint a saját orvosom.Remélem így is marad.Ha meg nem,

megyek Fekete doktor Úrhoz veled :)

Jó babavárást!És boldog Új Évet

2011. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
XD Úgy legyen!
2011. dec. 31. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én Fekete Zoltánnál szültem majd 2 éve a kislányomat, de egy tündéri doki! Fantasztikus nagy segítség volt nekem, én nem fogadtam meg, csak a szülőszobán találkoztunk először, de nem utoljára, mert innentől fogva csak hozzá megyek, ő pénteken rendel a L-M. uti rendelőben, majd ha jön a 2. baba, akkor is hozzá fogok menni és remélem elérhető áron el is vállalja majd a szülést! Jó a humora, mindenre odafigyel és úgy hogy nem is fizettem semmit is, napi 1-2x bejött meglátogatni. Támogat lelkileg és akkor avatkozik be ha szükséges!

Remélem segítettem!

2012. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, és nem tudod van neki már magánrendelése, mert úgy tudom régebben nem volt.
2012. jan. 5. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
14:01-es vagyok! Nem tudok róla, hogy rendelne magánban... ezt találtam a neten: +36 (70) 632 1250 splinter@freemail.hu talán kérdezd meg hátha...
2012. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen van magánrendelése keddenként délután a Liezen M-be. Voltam is nála, nem drága, és hát el kell mondanom, hogy minimum fél órát voltam bent nála, és teljesen levett a lábamról, annyira kedves és lelkiismeretes. Nem dobott ki 5 perc alatt, mint az előző orvosom :( Mindent elmondott, megnyugtatott, most már csak Őhozzá fogok járni, elérhető áron. :)
2012. jan. 19. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!