Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül megettem egy...

Véletlenül megettem egy férges almát! Aggódom, most mi lesz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Semmi... ugyanúgy megemészted, és nem lesz tőle semmi bajod.
2008. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi!Színtiszta fehérje a kukac,és a fehérjebontó enzimeid megemésztik neked.
2008. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Megemészted, és ki k...od. Ennyi. Semmi bajod nem lesz tőle. Ettél egy kis husit is. :)))) Tudod hányszor ettem én már férges gyümit? Falun nőttem fel. A szilvát a fáról ettük, szerinted hányszor néztük meg hogy férges e? Volt hogy csak azért nem néztük meg, nehogy lássuk a kukacot mert ugye amit nem látunk az nincs ott. :)))) Úgyhogy nyugodj meg nem lesz semmi bajod.
2008. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyira tetszik az előző hozzászólás ,én sem fogalmazhattam volna meg jobban.Megmosolyogtatott és a gyerekkorom jutott eszembe.Ne félj ennyire az élettől.A rostos üdítőkbe gondolod soha nem kerül kukac?És vannak kultúrák ahol kimondottan főételként fogyasztják őket.Ugyhogy tényleg nyugi.Aggódásban kevesebb várandósságot kívánok.
2008. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is megettem gyermekkromban véletlen kukucot, de nagyon keserű volt (gondolom a kukuc :-)) és ki is köptem azonnal. Az biztos más fajta kukuc volt, amit az előttem szólók ettek, ha le is tudták nyelni a gyümivel. Egyébként örülj neki, hogy valószínűleg "biogyümit" ettél, mert, amiben kukuc is van az nincs agyon kezelve olyan szerekkel, amik miatt viszont tényleg lehetne aggódni. Ötven év múlva így hangzik majd a kérdés: "Véletlen megettem egy almát. Most mi lesz??" Ne haragudj, csak belegondoltam, hogy ami régen nem zavart senkit, az mára a növényvédő szereknek hála aggodalommal tölt el.
2008. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ezt köszönöm!


Elolvasva a hozzászólásokat olyan jót nevettem, mint mostanában sose.... köszi!

(remélem a babónak sem volt ellenvetése a hasugrálás miatt)

2008. márc. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tök jó ez a kukacos oldal!Félre értés ne essék nem akarok kukacoskodni, csak nem álltam meg röhögés nélkül én sem.
2008. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Én nemrég láttam a spektrumon egy műsort, ahol azt mondták, hogy a féreg nem biztos, hogy meghal, amikor bekerül az emberi szervezetbe, így nemártana megvizsgáltatni magad, pl. székletmintavétel..., mert elég súlyos következményei lehetnek! Még szaporodhatnak is...
2008. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát..ha elrágtad, akkor egy kis plusz fehérje. Amúgy meg, szerintem az almamoly férge nem olyan ellenálló, hogy túlélje a gyomorsavat.
2009. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem marad életben a szervezetedben, és nem fog szaporodni... mivel a gyümölcsben lévő "kukac" vmi rovarnak a lárvája. a kutyában,macskában, emberben élősködő "kukac" meg féreg.élősködő. teljesen más.
2011. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!