Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mióta van előtej és...

Nektek mióta van előtej és milyen az állaga? Nekem átlátszó, vízszerű és csak az egyik mellemből jön 1-2 csepp ha az egyáltalán. 26 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szülés után érkezett meg, éppen időben :)
2009. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 20hetesen jött először.Most hol van hol nincs:)De mind a kettőből szokott,hol az egyik hol a másik.Boldog babavárást.28hetes km.
2009. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is szülés után volt előtejem.a rendes tejem csak rá 4 napra indult meg elég későn sajnos
2009. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jó egészséget nektek!
2009. máj. 21. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb. a 20. héttől van, mikor melyikből jön egy pici, volt már hogy mindkettőből. De van hogy egy hétig semmi. Eleinte átlátszó volt, most már sárga.
2009. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

szia


ne nyomkodd az méhösszehúzódást okoz!!!! még szex közben is csak finoman szabad a cicivel foglalkozni! attól nem lesz sok ha fejegeted..

ha magától jön csak töröld le. nekem 22hetesen buggyant először,de a 2.babámat várom.. az elsőnél jóval később

2009. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem piszkálom, nem merek vele semmit kezdeni, csak félek hogy beégek miatta, ha foltos lesz a felsőm...:(
2009. máj. 21. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb a huszadik heten volt eloszor, eleinte keves, de a vegere mar annyi volt, hogy foltot hagyott a melltartomon es ha zuhanyozas kozben mostam a cicimet, akkor szo szerint folyt.

Ennek ellenere sajnos anyatejem nem volt, egy csopp sem, hormonalis problema miatt nem indult be a tejkepzodes. Szules utan egy-ket hettel meg az elotej is elapadt, ahogy a terhessegi hormonok urultek ki a szervezetembol.

2009. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kb a 20.héttől van előtejcsi nálam, mostanra 35.hétre eljutottunk odáig, hogy két óránként elönt, mintha szoptatnék már, színre állagra ízre is teljesen megváltozott, fehéres, zsíros, édeskés.

Nekem az a megoldás, hogy a szoptatás előtt még szivacsos melltartót hordok+betét.

2009. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én bagyok a nenyomkodd!! :))


vegyél melltartóbetétet,ha nagyon csepeg..van mosható is

2009. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!