Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok, pár...

12 hetes terhes vagyok, pár napja változó mennyiségű pirosas vérzéssel. Voltam uh-n, minden rendben, azt mondték kevés folyadék van a lepény alatt, de semmi más. Votl valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta kíméljem magam, ha tudok feküdjek sokat, szedjek C vitamint. Néha egyáltalán nincs semmi vér, néha egész sok, olyankor piros. Vérömlenyt konkrétan nem találtak... Haa bármi tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban, szívesen veszem.
2011. dec. 31. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor fogd magad és menj a kórházba, de sürgősen!!! Én is így jártam az elsővel. Elvetéltem, addig mondták hogy semmi baj nincsen! A másodiknál már nem várták meg, hanem mikor elkezdtem görcsölni, és vérezgetni, kaptam gyógyszert, amit 3 hónapig kellett szednem, hogy bennem tartsa a gyereket és végig feküdnöm kellett. (azt hiszem duphaston volt a neve, de nem biztos) Csak pisilni mehettem ki. Szó szerint minden oda volt készítve az ágyhoz. Telefon, ital, kaját mindig hozott valaki.
2011. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is menj kórházba!
2011. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Felháborító az orvosodnak a nyugalma.

Menjél be kórházi ügyeletre!

Nekem a legkisebb vérzés után is adtak utrogesztán hüvelykúpot, ami segít megtartani a terhességet a progeszteron hormontartalma miatt.

2011. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Azonnal fordulj orvoshoz, irány a kórház, nehogy nagyobb baj legyen, mint ami most van! És írj, ha végeztél!
2011. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Voltam a kórházban tegnap előtt, nem tartottak bent, felírtak ultrogesztant, magnéziumot, meg folsavat. Az orvosom szerint a kórházban sem tudnának többet tenni, mivel a vérzés nem nagy mennyiségű...azért köszi
2011. dec. 31. 12:32
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Az első vagyok. Megmondaná valaki hogy miért lettem lepontozva???? Aljas népség!
2011. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha továbbra is fenn áll, azért menj el mégegyszer!
2011. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az orvos azt mondta, akkor menjek, és akkor izguljak igazán, ha több vér jön, mint egy nomrál menstruációkor. Ezt csak azért írom most le, hátha másnak is van ilyen, és őt (is) megnyugtatja... egyébként 2 nap múlva megyek kontrollra.


A pontozást nem értem, nem tudom hogyan kell.

2011. dec. 31. 13:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó fej a doki, nem az ő gyereke ugye....

Ezzel ne viccelj, a barátnőmnek alig volt kicsi barnázása, mégis elhalt a baba, művileg kellett befejezni a terhességet, nem kívánom senkinek... :-(

Nem feltétlenül muszáj kórházban lenned, de gyógyszerek és szigorú fekvés a minimum, amit ilyenkor egy lelkiismeretes orvos előír. Ja, biztosan úgy volt vele, hogy szilveszter van, nem ér ő rá ilyesmire... :-(

Ne hagyd magad, ha kell, keress másik dokit, másik kórházat, lehet, hogy tényleg nincs baj, de mi van, ha igen?

2011. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én mennék egy másik dokihot ez nem vicc....
2011. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!