Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a kocsonya...

Terhesség alatt a kocsonya megengedett ételnek számít? Nincs a nem ajánlott ételek között?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy mi van a nem ajánlottak között (lassan mindent felvesznek) de én ettem a kocsonyát, amennyi belémfért. Nincs benne semmi ami miatt ne lehetne enni.

(a férjem orvos. azt mondta csak nyers húst ne egyek, de lágytojástól kezdve amájig én mindent ettem. nem kell annyira parázni)

2011. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kocsonya az ugyebár megalvadt húsleves.Mért ne lehetne enni?
2011. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eheted nyugodtan! JÓ étvágyat hozzá! :)
2011. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolkodtam el rajta, mivel igaz, hogy főt étel, de nem lehet újra melegíteni, forralni. Nem fiatal kismama vagyok, és lehet túlgondolok néhány dolgot.
2011. dec. 31. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A fő amit nagyon nem kellene enni: nyers hús,nyers tojás

Én ezek kivételével mindent ettem ami jól esett.

2011. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem 1x és állandóan kívánom. Nagyon szeretem, de mostanáig még sosem nem készítettem, viszont jövő év elején sort kerítek rá. :)
2011. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy lehetne a kocsonyát újra melegíteni???:D hát pont az a lényege, hogy hideg!!!!megdermedt húsleves, egyél nyugodtan:))
2011. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a terhesség alatt mindent forralni mielőtt eszel.Élj nyugodtan ahogy előtte.A sok aggódás jobban árt a kicsinek mintha belaksz kocsonyából
2011. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hehhe, első, az én férjem is orvos, ugyanezt mondta :))) én eszek mindent világon...
2011. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!