Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte úgy, hogy már...

Ki mikor érezte úgy, hogy már látszik a terhessége?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

8 hetes voltam amikor a Kollégáim előtt nem tudtam már titkolni, pedig nem akarta elmondani mert lombikbaba és amúgy is, na mindegy, szóval 12. hétig várni akartam mindenképp.

De pont nyár volt, nem nagyon tudtam takargatni, fel is voltam fúvódva, lábam bedagadva. Kényelmetlen volt már az addig oly szeretett tűsarkú szandáljaim és papucsban jártam és ez mindenkinek feltűnt:) Meg, hogy nem hordok testre feszülős ruhákat.


De tulajdonképpen így jöttek rá a dologra:

bementem egyik reggel az irodába és egy kolleganőm rám nézett mosolygott és azt mondta: sugárzol, teljesen megváltozott az arcod, te terhes vagy! Két gyermeket hordtam kis és szültem meg, engem nem tudsz becsapni....:)

2012. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetesen már éreztem változást,de a környezetembe csak akkor vették észre ha feszülős felsőbe voltam.
2012. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 hetesen kérdezte meg tőlem az első ember, hogy babát várok-e, de inkább 17 hetesen látszódott inkább. Aztán volt olyan is aki 30 hetesen kérdezte meg, hogy "csak nem babát vársz? Eddig nem mertem megkérdezni..." Pedig nem voltam soha kövér és a hasam meg már jó nagy volt ekkor...
2012. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én telt vagyok az is voltam mindig. Első babánál volt aki szülés előtt 1 héttel nem hitte el, hogy babát várok... még vígan sétálgattam, vásárolgattam, mászkáltam, nem látták mert addig is volt hasam.

Most a második babával 18 hetes vagyok, eddig senki nem kérdezett rá.

2012. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 hetesen tök egyértelmű volt. Első baba :)


21 hetes kismama :)

2012. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En vekony vagyok es mindket gyerekkel a 20-25. het kornyeken kezdett latszani csak szerencsere. Addig en elvoltam remekul a normal ruhaimban. :)
2012. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!