Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok debreceni kismamák?

Hogy vagytok debreceni kismamák?

Figyelt kérdés
Hány hetesek vagytok? Hanyadik baba? Tudjátok már, hogy fiú-e vagy lány? Izgultok az érkezése miatt? :)
2012. jan. 2. 16:41
1 2
 1/19 Szilvi01 ***** válasza:
Szia.Nekem első baba.19 heti uh-n tudtam meg hogy fiú. Most járok a 22.hétben.Nem izgulok,én már nagyon várom hogy eljöjjön a nagy pillanat:)
2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De jóóó, majdnem egyszerre fogunk szülni! Én a 22.-ben vagyok, és lány lesz! :)
2012. jan. 2. 20:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok.Melyik dokihoz jártok?
2012. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szilvi01 ***** válasza:
Kérdezőtől kérdezném:) te mikorra vagy kiirva?én május 8ra és a klinikán szeretnék szülni. Nekem nincs fogadott orvosom,én csak az OTiba járok terhesgondozásra Dr sZékely péterhez.
2012. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Május 20-ra, de minden uh-n egy picivel nagyobb (majdnem egy héttel), szóval majd meglátjuk. Fogadott orvost én sem akarok, és kapaszkodj meg: én is hozzá járok terhesgondozásra. :))))) Egyébként van magándokim is, de nem nála fogok szülni, mivel nála már nem lehet, nem vállal már. Párom a klinikán orvos, ő bent lesz, meg lesz egy szülésznőnk. Nagyon kicsi a világ!!! :))))


10 hetes kismami, te hogy vagy, kihez jársz? :)

2012. jan. 3. 15:28
 6/19 anonim ***** válasza:

Rajnaihoz járok,ő sem vállal szülést, és nem tudom hogy járnom kell e így körzeti dokihoz.Van aki azt mondja hogy igen, van aki azt mondja hogy nem!!!:)

10hkm

2012. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Szilvi01 ***** válasza:
Én is jártam a Rajnai doktorhoz,de már nem járok.Pont azért mert csak uh-ra tudott adni beutalót,de se laborba se vérvételre nem adhat.Így kénytelen voltam elmenni az Otiba,és akkor annyira aranyosnak láttam a Székely Pétert, hogy ugy voltam vele a Rajnaihoz már nem megyek. Feleslegesen nem dobom ki a pénzt,mivel már nem szüleszt,így nem láttam értelmét.
2012. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szilvi01 ***** válasza:
mindenki maga dönti el végül is hogy magán orvoshoz jár vagy a körzetihez. De ha maradsz a Rajnainál azt csak úgy tudod megoldani hogy közben jársz a Területileg illetékes nőgyógyászhoz akihez te tartozol,mivel csak ő tud adni beutalókat,és ő adja a pecséteket is a terhes kiskönyvbe ami kell majd a gyeshez.
2012. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Szilvi01 ***** válasza:
kérdező hány éves vagy? első baba? tök jó hogy a párod orvos.mázlista:)
2012. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

23 vagyok, és Rajnaihoz járok én is, de már csak a babamozikra. :) Hát igen, nagy mázli, hogy orvos, a paráimban is segít, meg kicsit egyszerűbb így pár ügyintézés... Egyébként Székely Péter nagyon jó, én is kedvelem. Mindig kedves, segítőkész, és nagyon jó fej! :)


Én is úgy tudom, hogy a területileg illetékeshez a pecsétekért el kell járni mindenképp, már ha az egyszeri anyaságit fel akarod venni. :)

2012. jan. 3. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!