Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 12. heti genetikai...

Ma voltam a 12. heti genetikai UH-n, és a szonográfus azt mondta 80%-ban fiú, szerintetek mennyire lehet biztosra venni? Esetleg volt valaki akinek szintén kisfiút mondtak és a végén lány lett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon jó imserösömnél volt. 12-14-16 hetesen volt UH-n egyértelmüen kisiut mondtak ( lányt szeretett volna, de örült hogy fiu lesz), majd 20 hetesen kislány lett belöle, és teljesen el volt keseredve, mert már bele élte magát. Kislánya lett, de jó pár hét eltelt mire bele tudta élni magát egy másik nembe.


80%-nál ott a kislány lehetösége. èn azt mondom 12-ik héten egy normál orvos még nem mond semmit sem, vagy ha találgat akkor 50%-nál többet nem mond.


Nekem 12-iken semmit nem mondott, most voltam egy család barátnál (fél család orvos vagy eüben dolgozik, és anyósom elvitt a barátjához), 14 hetesen de rosszul feküdt és látta a köldökzsinort de igazából mást nem. köldökzsinor egyébként annyira egyértelmü volt a kishurkák meg minden. (masoidk gyerek)

2012. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12.-en mondtak fiút, és be is jött.
2012. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a 12 heti UH-on mondták 80%-ra hogy kisfiú. Most a 4D-n ezt meg is erősítették.

29 hetes km

2012. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
én is nem rég voltam a 12 hetes uh és nekem is azt mondták h kisfiú! egy picit elvagyok vagy voltam keseredve mert nagyon lányt szeretnénk!de ha kisfiú annak is nagyon örülönk majd!csak elkell telni még pár napnak:)
2012. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
biztosra csak a 20-ik het utan tudjak megmondani de meg akkor sem 100%
2012. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek 12hetes uh-tól azt mondták fiu.36hetesen volt egy 4d-én és ott egyértelműen azt mondták lány.Lány is lett.Nekem 12uh-án azt mondták lány,lány is lett.Tapasztalt orvos megtudja mondani,sok mindenből.Az enyém az volt.
2012. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12 hetesen egyértelműen fiúnak mondták, 18 hetesen inkább lánynak. Február elején megyek a 32. hetire, kíváncsi leszek, ott mit tippelnek majd.

Szerintem sem szabad biztosra venni a 12 heti meghatározást, hiszen akkor még annyira picuri minden.

2012. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12hetesen csak tippelt a szonográfus hogy lány,aztán 14+4hetesen 100%ra mondta,ma a 19+2hetes ultrahangon is megerősítette hogy kislány! A kis punciját is láttuk.
2012. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen lányt tippelt a szonográfus, 24 héten doki 99%-ra megerősítette.
2012. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, szerintem 20. hét körül elmegyek 4D-uh-ra és akkor hátha megmutatja magát és pontosan megmondják.

Boldog babavárást nektek!

2012. jan. 3. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!