Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja január 3-a...

Ki nem várja január 3-a környékére?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Szeretnék olyanokkal beszélgetni akik január 3-a környékére nem várják.

Nekem decemberben 25 napra jött meg december 7-én.

Először azt hittem, hogy nem fog megjönni mert csak pecsételés volt, de azután mégis megjött.

Most január 3-ra nem vártam.

Eddig nem is jött meg, azonban ha az előző hónapot nézem ahol 3 nappal korábban jött meg ( 28 naposak a ciklusaim) akkor még talán van három napom.

Úgy gondoltam, hogy egy hét múlva kedden szeretnék csinálni egy tesztet ha nem jön meg addig.

Előtte nem merek, mert már az előző hónapokban egy párszor pofára estem a korai tesztelés miatt.

Nem érzek semmi különös tünetet leszámítva azt, hogy novemberben rettenetesen fájt a mellem és a derekam decemberig és mégis megjött decemberben.

Arra gondoltam, hogy hátha a decemberi csak egy olyan vérzés volt ami nem igazi menstruáció volt.

Azt a furcsa érzést vettem észre, hogy ha a kezemet a jobb oldalon a hasamra rakom esténként az ágyban fekve, mintha valami motoszkálna bennem.

Azonkívül csak néha hasfájást érzek.


2012. jan. 3. 20:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Nem szabad beleélni magad! Én 10-re nem várom (24-én volt pé-m) és mivel nagyon akarjuk már ezt a babát (lassan egy éve), ezért nekem is vannak már mindenféle tüneteim. :-) Én megpróbálok más dolgokkal foglalkozni, ezt neked is javaslom. Ha már egy hete nem jött meg, akkor érdemes tesztelni, az már 100%-os eredményt ad.


Amúgy, ha a novemberi ciklusban babád fogant volna, akkor sem érezhetnéd még a mozgását. Majd ha odáig jutsz, tudni fogod miért mondom. Teljesen más egy kisbaba mozgása - még ha nagyon apró is - mint a bélmozgások.

2012. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Én nem a környékére,hanem 3-ra vártam!

2-án hagytam abba tabi szedést,6-án volt utolsó mensi elvileg ovu 20-án volt! Együtt voltunk 15,17,18,20-án! 24-től pár napig szúrkált a hasam alja! 30-án kiváncsiságból teszt,eredmény negatív! :( 2-án tuti most jön meg érzésem volt,nem jött meg! Tegnap reggel tuti megjön érzés,szintén semmi! Ma 4-e,reggel égett a gyomrom,de még mindig nem jött meg! Holnap tesztelek! :)

2012. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Köszönöm a válaszokat!

Nekem pontosan 3-ra kellett volna megjönnie.

Hétfő óta fáj a hasam, de eddig még semmi.

Én inkább kivárom az egy hét késést, mert az előző hónapban korábban jött meg három nappal.

A kislányom mellé szeretnénk egy kisbabát.

A mozgások lehetséges, hogy bélmozgás lehetnek, mivel a kislányomnál is csak a 16 hét után éreztem enyhe pillangó szerű rebegéseket.

Szorítsunk egymásnak hátha sikerült.

Én nem hőmérőzök, mert még soha nem csináltam.

2012. jan. 4. 09:11
 4/41 anonim ***** válasza:
Én szorítok neked! :) Én nem tudok tovább várni,én holnap reggel megcsinálom azt a tesztet,még ha pofira vágódok,akkor is! :D Bár az elkeserítő lesz,de két csíknak kell lennie,és fülig érő szájjal jövök majd dolgozni! :D:D:D:D
2012. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 3-ra vártam de eddig nem jött meg. 2-án és 3-án is néha éreztem mensi szerű hasfájást néha néha én is azt hittem hogy megjön de eddig semmi nincs hányingerem és nem fáj a mellem sem pedig mensi előtt szokott. Én 6,5 év után már nem reménykedem semmiben. Egyébként most kezdenénk a lombikot a szurik itt vannak a szekrényben.

2012. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
7ére nem várom, nagyon örülnénk ha jelentkezne a tesó. Nekem is egy kislányom van. Nála már a nemvárt előtt egy nappal délután pozitív lett a teszt. Szurkolok mindenkinek!
2012. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Velem nincsen semmi különös.

Reggel óta néha-néha fáj a hasam. Eddig még semmi nincs.

Hallottam már olyan esetről amikor az illetőnek az egyik hónapban fájt a melle, a dereka és minden tünetet produkált és mégis megjött neki. Aztán a következő hónapban nem volt semmi tünete és akkor lett babás.

2012. jan. 4. 15:08
 8/41 anonim ***** válasza:
Hát a ma reggeli teszt negatív nálam! :( Nem ér fülig a szám... :(
2012. jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Jó reggelt mindenkinek !


Sajnálom kisvuk, hogy negatív lett a teszt. Lehet, hogy túl korán csináltad.

Milyen érzékenységű teszttel teszteltél?

Én mindenképpen 10-es érzékenységűt fogok venni ha nem jön meg keddig.

Én most vagyok a 30. napomon. Eddig még semmi, leszámítva, hogy néha fáj a hasam.

Mintha érzékeny lenne a mellem, de nem igazán nagyon.

Én 2011. januárban hagytam abba a fogamzásgátló szedését.

A következő hónapokban hol 28 napra, hol 30 napra, hol 32 napra jött meg. El kell telnie egy bizonyos időnek míg beáll a normális ciklus. Mi szeptember végétől kezdtük el a kistesó projektet.

2012. jan. 5. 08:09
 10/41 anonim ***** válasza:
Jajj,azt nem is néztem,milyen érzékenységű volt a teszt! :( Párom vette,és gyorsan meg is csináltam egyiket! x-epil volt! Hát a másikkal már csak jövőhét elején próbálkozom,mondjuk 10-én,az egy szerencsés nap! Már ha addig nem jön meg! :( Neked viszont szurkolok nagyon! :)
2012. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!