Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, ha nyitva van a...

Mit jelent, ha nyitva van a belső méhszájam 1 ujjnyira?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 21:12
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt el felejtettem oda irni,hogy 28 hetes terhes vagyok!

És a diagnózisomban az áll,hogy:

N7610/3;Z3210/1

2012. jan. 4. 21:27
 2/9 anonim ***** válasza:

van külső, középső, belső méhszáj. Ebben a sorrendben nyílnak ki.

Ha a belső van nyitva, akkor nem túl rózsás a helyzet, mert a következő a méhnyak eltűnése (3 ujjnyi-ról 0-ra csökken)Biztos, hogy a belső? Mert azt meg kellett előznie a többinek, amiről szólnia kellett volna a dokinak. Van egy 4 számjegyű jelzés a leleteiden, amiről láthatod, h hogyan áll a méhszájad állapota.


[link]


itt láthatod, h mi mit jelent. Nekem a külső végig nyitva volt szinte. A 37. héttől a középső is. A 38,5.-en nyílt ki minden, és 40.re szültem. Jó egészséget!

2012. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Biztosan mondták, h sokat kell pihenned. Ha tényleg nyitva van, akkor feküdj gyakorlatilag folyamatosan :-( Kitartás!
2012. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az orvosom 26 hetesen nem szólt,csak a védőnőm mondta most 28 hetesen.

Van még itt egy olyan szám is,hogy: BV: C3100!

2012. jan. 4. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit most irtal utoljara, ez a mehszaj erteked. Es nem a belso, hanem a kulso van nyitva. Mehnyak hossza jo, kozepso, belso mehszaj zart. Szerintem nincs baj, 28 hetesen ez mar nem baj, de azert vigyazz magadra!
2012. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaidat!!! :D

Ezek szerint a védőnő véletlenül rosszat mondhatott!!!


Közben nekem is sikerült megtalálnom hogy mit jelentenek ezek az értékek!!!


Még egyszer köszönöm!

2012. jan. 4. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok. Nekem kb a 25.héttől 3100 volt, és a 40.héten szültem, úgyh minden rendben Veled.:-)
2012. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adrika ***** válasza:

Nekem ez a 3.terhességem,mindegyiknél elejétől fogva 3100-as.

2.terhességemnél a 30.héten lett 2100-as,onnantól szinte egész nap csak feküdhettem :(

Kész kínszenvedés volt,már fejből tudtam a tv műsort,azt sem tudtam,melyik oldalamra forduljak,sehogy sem volt jó!

Aztán a végén meg nem akart megszületni a kislányom,burkot kellett repeszteni :)

Kitartás!

12 hetes km

2012. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az első kislányommal bekerültem visszatartásra a 34héten!

Utána pedig a 37-en meg is szültem!

Azt a 3hetet én is átfeküdtem,mert ha csak vizet ültem fel inni is keményedett a hasam! :(

Akkor is nyitva voltam 1 ujjnyira,de egy papiron sem találom,hogy mennyire!Csak emlékszem,hogy mondta az orvos,ez már 5éve volt!

2012. jan. 7. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!