Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy hangzik jobban : Szófia...

Hogy hangzik jobban : Szófia (és azt becézve Szaffi) vagy simán Szaffi?

Figyelt kérdés
Mind kettőt lehet anyakönyvezni, és nem tudok választani.
2012. jan. 6. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Szófia

A Szaffi - ne haragudj de nekem - kutya/macska név.

2012. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Szófia! Nekem a Szaffiról a mese jut eszembe!
2012. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha Szaffiként akarod becézni, akkor Szaffi! :)
2012. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen a mesében a cicust is így hívták.

Nekünk minkettő nagyon tetszik. De ugye ugyan az a kettő

2012. jan. 6. 11:21
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Szaffi = szafaládé

Úgyhogy inkább Szófia és majd ő eldönti hogyan is becézzék majd.

2012. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok!

Ha a Szaffi tetszik jobban, akkor ne az számítson, h ki mit mond! Nektek kell, h megfelelő legyen, hiszen a ti lányotok lesz! Annak függvényében döntsetek, h nektek melyik tetszik jobban! Szaffi is szép név, és a Szófia is! És Szofinak is szoktak macskát/kutyát elnevezni, úgy ahogy béla kutya is van!!!! Ez szerintem nem mérvadó!

2012. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Én több Szaffi kutyát is ismerek, és egy Szófia kutyát sem szerencsére. Persze igaz, hogy ez nem mérvadó, de a Szófia szerintem egész életére jobb lesz a gyereknek. A Szaffi nekem kislányos, bohókás, felnőttként nekem túl komolytalan név, úgyhogy én mindenképpen Szófiának anyakönyveztetném.
2012. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegy mi a "rendes neve" úgyis becézve fogja hívni mindenki, én is Alexandra vagyok, mégsem hív senki így. Még a munkahelyemen sem. Csak ugye nem tudok választani.
2012. jan. 6. 11:30
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
A Szófiát én nem becézném Szaffinak, a Szófia úgy szép ahogy van, a Szaffiról mindig a mese jut eszembe!
2012. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
A Szófia-t felnőtt korában is tudja viselni. Míg egy Szaffi-t.... Mi a Szófiát Szofinak becézzük a böcsiben, nekem eszembe nem jutott volna, hogy Szaffinak is lehetne... Nekem ez nem tetszik.
2012. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!