Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a gyakorlatok,...

Melyek azok a gyakorlatok, amelyek megkönnyítik a szülést?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok, eddig nem tornáztam. Remélem nem késő elkezdeni.
2009. máj. 24. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én sem tornáztam a terhesség alatt, de amit hallottam, hogy a légzés a kulcsa mindennek a szülés alatt. Találtam egy jó oldalt, szerintem nézegesd Te is, gyakorlatokat is leír.

[link]

2009. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a lépcsözést hallottam,hogy az megkönnyiti,én 32 hetes vagyok,az elsön lakom,de ahhoz is nagy lelki erö kell hogy feljöjjek rajta,nemhogy többször mászkáljak. =) de neked hajrá! :)
2009. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én jógára járok, van kifejezetten kismamáknak. 1-2 alkalom után szerintem a gyakorlatok egy jó része egyedül is menne, de én így a második harmad vége felé egyre nehezebben veszem rá magam egyedül, ezért jobbnak tartom inkább elmenni.


Másra nagyon nem kellett még költenem és úgy érzem ez nagyon jó, csak ajánlani tudom. Természetes fájdalomcsillapítás, légzéstechnika, nyújtás és relaxáció, pár ezer Ft 1-2 óra és sokat eltanulhatsz. A könyveket azért nem mondom, mert úgy tudom vannak dolgok, amiket nem jó csinálni, jobb, ha oktatótól tanulod el, azt amit gyakorolni tudsz és lehet.


Sok sikert hozzá és boldog babavárást!

2009. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: sokan valóban nem ajánlják a vége fele elkezdeni, de van kifejezetten szülőpoziciós jóga a 30. héttől. Remélem tudtam segíteni. ;-)
2009. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!