Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennetek? 38+3 napos...

Mit tennetek? 38+3 napos vagyok. A parom nagyon sokat dolgozik. Koran reggeltol keso estig. (Este 9-ig, ejfelig mikor meddig) Estere erthetoen hulla faradt. Attol tartok ha ejszaka indul be a szules akkor olyan lesz mint egy zombi. Hasznalhatatlan!

Figyelt kérdés
Mivel az elso baba lesz igy ki tudja mennyi ido amig megszuletik majd.Nem szeretnem hogy ott aludjon a szulo agy mellett a faradsagtol vagy ott legyen testileg de fel hullan.Szeretnem ha 100% ott lenne,tamogatna.Nem szeretnek emiadt veszekedni vele!Este mar mondtam neki hogy mi lesz ha ejszaka indul be a szules?De azt mondta nem aludna el,minden oke lenne.De en ennel jobban ismerem.Szerintem mar a mentobe aludna!Most egy hetig keson fog hazajonni.Megbeszelte a kislanyaval hog addig maradjon bent!De ez sajnos nem igazan igy mukodik!Sajnos!Ti mit tennetek?Vagy mondanatok?Tudom hogy ertunk dolgozik,hogy meglegyen mindene a picinek,hogy ha megszuletik itthon lehessen par napot.De engem akkor is aggaszt.Akkor ne lenne mellettem amikor a legjobban szuksegem lenne ra?
2009. máj. 24. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem bármikor is indul be a szülés, és bármennyire fáradt is a párod, az adrenalin ébren fogja tartani. Hidd el, melletted lesz és nem fog elaludni, majd csak azután, ha már látja, hogy mindketten jól vagytok!

Nem hinném, hogy lenne apa, aki elaludna, miközben a gyermeke jön világra.

Szóval ne aggódj, ott lesz melletted, lehet kicsit álmosan, de ott lesz, higgy neki!

Minden jót!

39 hetes

2009. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetértek az elöttem szólóhoz,hiszen mikor beindul a szülés akkor ők is ugyanannyira izgulnak és várják mint mi.Akkor eszébe sem fog jutni az alvás.Csak az hogy minden rendbe legyen és minnél elöbb a kezébe foghassa a kislányát!!!Ahogy mi is...37+1hetes
2009. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát tudom, hogy nem kivitelezhető mindig, de mi jó előre megbeszéltük, hogy az utolsó 3 hetet úgy alakítja, hogy csak itthonról dolgozik és az irodája itt van 5 perces távolságban, ha muszáj elmennie tárgyalni. Mivel 1 kocsink van, nem biztos, hogy elhanyagolható tényező!


Szerintem próbálj vele leülni és elmondani, mennyire fontos ez neked, mennyire érzékeny vagy és mennyire történelmi ez az időpont, mennyire fontos lesz az intimitás. Szerintem a férfiak többsége nehezen tudja feldolgozni (ezt most nem rossz értelemben mondom), hogy bővül a család, egyszerűen nem fogják fel sokáig. A családban van pár pszichológus, ők is megerősítették. Szóval ne haragudj rá, csak kérd meg szépen, próbáljon pár napot lazábbra venni, ha nem is tud kiszakadni.


Nálunk a munkáltató gyakran megengedi, hogy kivegyünk fél nap szabikat... esetleg azt is meg lehet próbálni. Drukkolok és próbálj meg kiengedni, biztosan minden rendben lesz. :-)

2009. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, az én férjem is hulla fáradt volt és tényleg majdnem elaludt. Nekik eléggé unalmas lehet ám, órákon keresztül... Hulla fáradtan...

Ásítozott, míg én szenvedtem. Lepontozhattok, tanácsot ugyanis nem tudok adni, csak jelezni szerettem volna, hogy nem biztos, hogy őket is nyomja az adrenalin, órákon át, mikor nem történik semmi.

2009. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne légy önző,ha ennyit dolgozik ne várd el tőle,hogy még a szülésnél is 100%-ban ott legyen.Anyáink is megszültek a férjük nélkül!!!!!Mi sem vagyunk különbek!!!!!

33hetes km

2009. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan mindenben támogatni fog!

Az én férjem is sokat van távol, egy héten 2 éjszakát nem alszik otthon, általában 250-300 km-re van tőlem, de tudom, hogy akár éjjel is elindulna pl Győrből Pécsre, ha elindulna a kislányunk!

Ezért nyugodt szívvel "engedem" el dolgozni, értünk teszi, ahogy a te párod is értetek dolgozik. És legalább melletted alszik minden éjjel...

39+2 hetes km

2009. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!