Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi cola-t lehet inni...

Mennyi cola-t lehet inni naponta terhesség alatt?

Figyelt kérdés

A koffein miatt kérdezem.....

Tudom, hogy kávét - tejes kávét is lehet inni elvileg, de arról is lemondtam teljesen, úgy gondolom ki tudom bírni nélküle simán 9 hónapig, ez nem nagy dolog. És most mikor kicsit elkezd fájni a fejem, vagy nagyon kába vagyok, csak a cola van ami segít. De ebben is elég sok koffein van. Ha sokat iszok nem árthatok vele?


2009. máj. 24. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én majdnem mindennap iszom 2-3 pohárral és semmi bajunk tőle,120/80-as a vérnyomásom és jó a vérképem is.Hozzáteszem én soha nem kávéztam.
2009. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyi,ha hozzá van szokva a szervezeted a colához,akkor semmi változást nem csinál se nálad,se a babánál.
2009. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ok, köszi.


Nem ittam régebben sem napi szinten, és most sem, csak amikor ritkán megkívánom. De akkor általában ha már nyitva az üveg, akkor gyorsan fogy:)

Lehet ezentúl ilyenkor nem 1 litereset fogok venni,hanem csak fél litereset.....

2009. máj. 24. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!