Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja ezeket a rosszull...

Mi okozhatja ezeket a rosszulléteket?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok, második terhességem. Sajnos elég hányós kismama vagyok, a 18. hétig folyamatosan hánytam, alig volt kaja, amit meg tudtam volna enni.Most már ez azért javult, bírok enni is (persze csak módjával), de minden reggelem irtózatosan indul. Több órába telik, mire magamhoz térek, addig csak émelygek, szédülök, néha az ájulás határán vagyok (mint pl. ma reggel is, pedig épp ültem). Ha felkelek,muszáj egyből ennem valamit, annyira rosszul vagyok. A vércukrom rendben van, mérem magamnak, se nem alacsony, se nem magas, 5 körül van. De akkor mi okozza ezt az állapotot? Hiába ébredek mondjuk 7-kor, kb. 10-11, mire olyan állapotba kerülök, hogy mondjuk el merjek indulni boltba, vagy sétálni.

Attól külön félek, hogy pár hét múlva mennem kell a terheléses cukorra, szerintem el sem jutok a kórházig éhgyomorral (kb. 8-tól veszik a vért). A védőnőm semmit nem ért a dologhoz, a dokim csak legyint, és megveregeti a vállam, hogy majd jobb lesz.. akkor kihez forduljak??


2009. máj. 24. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Valószínű, hogy a magas progeszteron szint okozza a tüneteidet amire sjanos nem egyformán vagyunk érzékenyek, úgy látszik nálad ilyen erősen jelentkezik. Én homeopátiát javasolnék neked hiszen ártani nem tudsz vele max. használ. Lehet a neten is keresgélni a natursziget.com oldalon van szerkereső program vagy a [link] nézz körül. Ha az orvosod nem vesz komolyan akkor gondold meg, hogy hozzá jársz e?

Jobbulást!

Boldog babavárást!

2009. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, de milyen jellegű homeopátiás szert keressek?

A dokim egyébként jó szakember, ezt már számtalanszor bebízonyította nekem, csak hát nem az a pátyolgatós típus. Nyilván ő úgy látja, nincs semmi szervi bajom (ami tény is, hiszen az értékeim rendben vannak). Abban igazad lehet, hogy én alkatilag nem vagyok átlagos kismama, sajnos a HCG szintem is jóval magasabb az átlagnál, de nem a baba betegsége miatt, mert azt már kizárták szerencsére)

2009. máj. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!