Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+6naposok vagyunk, az...

35+6naposok vagyunk, az elmult 1 hetben fajdogal a hasam, foleg ejszaka. Mitol lehet? A huvelyembe is bele szokott szurni, de at hamar elmulik.

Figyelt kérdés
...Ez a mostani hasfajas el el mulik majd visszajon. Ma a derekam is fajt. 30.heten voltak gorcseim, de most ez mas erzes. Lehet h baba csak nyom valami ideget? vagy gondoljak mar a szulesre? Egyebkent jol vagyunk :)
2009. máj. 24. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jóslófájások. (én ugyanennyi idős vok, nekem is vannak ) Próbálj pihenni, és kihúzni a 37-ik hétig, hogy ne nyilvánítsák koraszülöttnek. De amúgy ha most megszülnél nem lenne kutya baja sem ( az elsőt 36+0-ra szültem )Érdekes, nekem is éjszaka jelentkeznek vagyis inkább hajnalban.Hát úgy tűnik, így vagyunk kódolva :-)
2009. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 37+6 vagyok és csak 2-3 napja érzek hasonlókat.

Ha nem tudnám, hogy babát várok, vennék be görcsoldót, mint menzeszkor... És főleg éjjel érzem. Meg ma már nappal is.

Plusz jó hozzá egy kis hányinger.

Szerintem jóslók lehetnek neked is, nekem is. De ha rendszeresen jönnek, akkor menj orvoshoz inkább.

2009. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hiába megy orvoshoz, hacsak nem szülni indul. Ugyanis 35 hét után nem tartják vissza a fájásokat. Sajnos tapasztalatból mondom. Tehát ha nem állnak le a jóslók, baba lesz, és kész. Ez van. Nekem is jó lenne még egy hét, de ha jönni akar, úgysem tehetünk ellene semmit. Úgy tűnik, ezek a hülye frontok sem kedveznek nekünk.
2009. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adri baba ***** válasza:
CSatlakozom 36+5 hetes vagyok és engem is éjszaka gyötör a jóslófájás!!
2009. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) Felhivtam a dokimat es o megerositette amit beszeltunk veletek, igen ezek joslo fajasok. Erdekes h a babaink mar most nem hagynak aludni minket :)) Boldog babavarast!36+0 heteske
2009. máj. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!