Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes kismama vagyok....

11hetes kismama vagyok. Egyszer hánytam eddig és már semmi tünetem nincs. A puffadás is elmúlt, a mellem sem fáj, van egy kiskutyánk akinek most irtottuk a férget, sajna volt. Egy hét múlva ultrahang. Miért nem érzek semmit? Baj lehet a kutya?

Figyelt kérdés
baj lehet? Vagy ez a félelem normális? Van 2gyerkőc,de ennyire dilis nem voltam.
2012. jan. 9. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Huh, én is most tervezem a 3. babét, de azt gondoltam, hogy az már jobb lesz, nem fogok annyit aggódni.:)

A kutya akkor lehet baj, ha egy tányérból eszel vele.

Nekem sem volt gondom. Sem puffadás, sem semmi. És itt rosszalkodnak mellettem.

2012. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
baj nem hiszem,h van, de férges kutya ne legyen terhes nővel, sem kisgyerekkel egy lakásba.kérdezd meg nyugodtan a dokit, sógornőmnek is azt mondta a dokija.sajnos szétszórhatja a petéket.de te tudod.én bizti udvarra raknám, ott is lehet neki klassz kuckót csinálni. a gyerekek az elsők!!!
2012. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet baj nem mindenkinek egyformak a tunetei!!!Vanak pl olyanok akik alig vanak rosszul neha csak!!!Szerintem a kutya sem lehet baj csak ne simogasd sokat ne ulj le oda ahol mondjuk o ult vagy fekut es mindig mosal kezet meg ha csak valamihez olyanhoz ersz ami kutyusos lehet!!!Kellemes babavarast kivanok neked!!
2012. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a kutyuska a lakásban van akkor azt azért nemigen lehet követni, hogy mikor hol ül le. Pláne a kisgyerekeid nem fogják tudni követni. Szerintem előbb utóbb valaki elkapja betegséget. Sajnos családi tapasztalat!:( Szerintem keress a kutyusnak valami gyógyulós menedéket! Sok szerencsét!!!!
2012. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!