Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepényem elölfekvő, azaz...

A méhlepényem elölfekvő, azaz a méhszájon fekszik! Odébb mehet még, vagy már ott marad?

Figyelt kérdés
20 hetesen állapították meg, de 25 hetesen is megnézték, és ugyanott van, azt mondta a doki, most már tuti nem megy odébb, így császár! Ettől még nem is paráznék, csak attól, hogy majd valami hirtelen jövő vérzés miatt kell idő előtt rohanni a kórházba!? mondta a doki, hogy pihenjek sokat, mert ez bármikor előfordulhat:(( Volt valaki hasonló szituban?
2008. márc. 31. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy tényleg ne erőlködj,ne emelj,én ugyan nem így vagyok, de hidd el,ha vigyázol nem lesz gond.Minden jót nektek!
2008. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval. Van egy kolléganőm,ő is ugyanígy volt mint Te. Vigyázott magára, sőt irodában (könnyű munkát)ugyan, de dolgozott is a 34. hétig. Most beszéltünk nemrég és a 39. héten lett meg császárral a kislánya, semmi komplikáció nem volt. Csak vigyázz magadra, akkor minden rendben lesz. Boldog babavárást kívánok !

38 hetes kismami

2008. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm van ugyan ebben a helyzetben. Ő 29 hetes, és még nem húzódott feljebb a méh. DE egyikőtöknel sincs még minden veszve, mert az utolsó timeszterben nő a méh a legtöbbet, és ezáltal ekkor van a legnagyobb esélye a lepénynek a "visszahúzódásra". Ha mégsem, akkor császár, de hidd el, nem ezen múlik semmi. A valódi lényeg, hogy egészségesen tudjon a kisbabád a világra jönni. Pihenj sokat, és ne görcsölj a dolgon.

Minden jót, és további gyönyörű heteket!!!! :)

2008. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én ugyanígy voltam.Csak nekem sajna senki nem mondta hogy rossz helyen van a lepény(pedig magán dokim volt)így tehát semmi extrát nem tettem annak érdekében,hogy jobban óvjam magam.Meg is lett a baj.ami azt jelentette hogy 10hét kórház,és a vérzés már olyan szintű volt,hogy mindenképp meg akarták szakítani a terhességemet,még a 24.hét előtt.Ja és a gyerek is korszülött lett.De ez csak az én esetem volt.Neked szerencséd van,mert szóltak,így tudod,hogy vigyázni kell magadra.Semmi emelés,semmi szex,és szedj magnéziomot,mivel a lepény érinti a méhszájat,ami azt is jelenti hogyha a méhed sokszor összehúzódik,akkor megvan rá az esély,hogy a lepény azon része ami érinti a méhszájat az levállhat a szélénél.Na abból van az igazi vérzés..Nekem ez volt..
2008. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A dokinak igaza lehet, de azért még van rá esély, hogy feljebb menjen, még egy hónapig szerintem ne izgulj. Ha meg nem akkor meg tudnak róla és eleve elkerülik a bajt, a lényeg, hogy tilos a terhes torna, minden megerőltető: cipekedés, sex, emelgetés stb. Ezekkel elkerülöd, hogy baj legyen. Azért ne parázz, az nem tesz jót, de most tényleg a pihi a legfontosabb, már nincs sok hátra, ezt fél lábon is ki fogod bírni!!!

Jó babavárást!!!!

2008. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!