Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megfordult a babám koponyav...

Ha megfordult a babám koponyavégű fekvésbe, akkor innen már nem fordulhat vissza medencevégűbe igaz?

Figyelt kérdés
A 23.heti uh.-n faros volt a babám még a 27 hetesen is,ráadásul a magzatvíz is kevesebb volt(egy vonásnyival)!most a 29.heti kontrollon már koponyavégű fekvésben volt.Már innen nem fordulhat vissza igaz?
2012. jan. 10. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
En 30 hetes vagyok, de neha meg faros, neha meg fejfekveses. Nem tudom ez mennyire altalanos, de 29 hetesen van meg helye forgolodasra.
2012. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. terhességemnél minden uh-on máshogy volt. Koponya, faros, haránt váltakozott a 34. hétig. Végül fejvégű maradt. Az elsőnél viszont végig faros volt, és a 35. héten fordult meg.
2012. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még visszafordulhat.
2012. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg van elég helye, addig oda-vissza fordulhat.

Egyelőre ne aggódj emiatt, majd a szülés előtt ráér. :)

2012. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is minden uh-án máshogy volt,29. héten pl,medence végű volt 32 hetesen már fejvégű,de én is úgy tudom hogy még foroghat.


33hkm

2012. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek a következő uh.-n hogy fog feküdni a drágám:) Köszi a válaszokat!!
2012. jan. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!