Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok. Én 26...

14 hetes terhes vagyok. Én 26 vagyok a párom pedig 17 éves. Nagyon szeretné a babát. De sajnos a szülei eltiltották tőlem. Ilyenkor mit lehet csinálni? Nagyon ki vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Meg kell varni, mig betolti a 18-at.
2009. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én megtartanám mindenképp a babát,a párod szülei idövel belenyugodnának a tudadba,hogy a gyerekük gyerek fejjel válal gyereket,és igy hogy nem ismerem jobban a körülményeket szerintem ez a legnagyobb bajuk.de ha szeretitek egymást ezen is tul tudtok jutni.

én szoritok Nektek nagyon.

majd ird meg a fejleményeket ám!

2009. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is várd meg, amíg a srác betölti as 18at! Utána már nem szólhatnak bele a szülők. Ti érzitek, hogy mennyire biztos a kapcsolat, hogy vagytok egymással. De azt is tiszteletben kell tartani, hogy a párod szüli aggódnak és nyilván bepánikoltak, azért tiltják tőled. Ha a srác már nagykorú lesz, azt csinál, amit akar.

Kitartás!!

2009. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy novemberbe fogja betölteni és én is akkor fogok szülni. És addig nem láthatjuk egymást. Nem fogom kibírni.
2009. máj. 25. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira szeretitek egymást ki fogjátok birni,és mikor a pocakodra teszed a kezed és érzed azt a kis életet aki a Ti szerelmetek gyümölcse akkor Ő mégtöbb erőt fog adni ahhoz hogy kitarts/kitartsatok a végéig.meglátod sikerülni fog,és közben a szülők is enyhülni fognak.

második válaszoló

2009. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
17 éves bármikor eljöhet, hiába cirkuszolnak, úgyse tudnak vele mit csinálni. ha ott akar lenni veled, legyen ott. ha esetleg anyagi érdek fűzi a szüleihez, akkor meg döntse el, hogy mi fontosabb. egy 17 éves fiú már nem gyerek. visszaviteti a rendőrséggel? hát akkor majd újra eljön. és újra és újra, amíg meg nem unják a szülei. megbüntetni senkit nem fognak
2009. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni velük, csak nem harapják le a féjét egy terhes asszonynak.17 évesen már majdnem felnőtt, nem értem hogy parncsolhatnak még neki.Jó szigorúak lehetnek,de azért mérlegelni kellen nekik hogy mi a fontosabb, az ő akaratuk vagy a fiuk és persze az unokájuk.
2009. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze a kismama mellett állok,de azért bele kell gondolni a szülök helyzetébe is! föleg mondjuk ha egyke gyerek akkor anyuci kisfia lehet akkor pedig még nehezebb!idövel csak hozzá szoknak hogy jön az unoka :-)igyekezz boldog kismama lenni és majd minden megoldódik!!!
2009. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!