Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Riogatás az Afp-vel?

Riogatás az Afp-vel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 hetes vagyok az afpm 0.36 lett. Bepánikoltam!!!! Aztán megmutattam a papírjaimat 3 orvosnak elmentem 4d re de mind ahogy megnézte az eredményeket rávágta hogy tökéletes! Hetekig gondolkodtam ezen és utánna jártam a dolognak. Külföldön nem is csinálnak ilyen szűrést csak uh n nézik a babát. /Gondolom kicsit körültekíntőbben mint itthon/ Aztán rengeteg ismerőssel és nővérrel beszéltem a kórházban (édesanyám ott dolgozik) , akik beszámoltak oylan esetekről ahol az AFp tökéletes eredményt mutatott és a gyerek beteg lett ami a szülésnél derült ki! Jah igen ha már ide írod az AFp eredményed mellé kellene a többi is mert ugye egyben nézik nem külön! Nem kell megijedni ha a papírokon összességében uh val együtt a babának nincs baja és nem küld az orvos tovább, ülj le és relaxálj:)) Ja és még annyit hogy a fiús kismamik afp je alacsonyabb:) Üdv
2009. máj. 25. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a lányommal volt kissebb az AFP-m. (0,8MoM)

Fiammal 1.64 MoM

És remélem a kettő együtt, mármint az uh, és az Afp, pontos eredményt ad. Lányomnál minden oké volt. Kisfiamnál sem lesz gond remélem.

25+3hetes

2009. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt mondta, hogy a fiúknak szokott magasabb lenni az afp-je (mármint a normál tartományon belül). Nekem 1,9 és tényleg fiú. Én ebben nem hiszek, de tény és való, hogy vele a tapasztalata mondatta ezt, az pedig van neki, mert idős.
2009. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 0.57 az AFP-m.Először lányt mondtak,azóta kétszer fiút.Most úgy néz ki,hogy kisfiú lesz.

Engem is nagyon megilyesztettek,de több orvoshoz is elmentem,genetikán is voltam.(hasbaszúrás nem volt)

És azt mondták ne aggódjak.

Jah,nekem amit 16 hetesen levettek afp-t az eltünt így 18 hetesen lett ennyi az eredmény.

20éves vagyok és 31hetes kismami

2009. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nemhez ennek nincs köze hidd el. Nekem is kislányom van, 0.64 volt az AFP-m.
2009. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!