Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 2 pozitív tesztem, pedig...

Van 2 pozitív tesztem, pedig megvolt a menzim, és barnázok azóta! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem értem mi van és nagyon félek. Tavaly volt már egy kezdődő terhességem, csak nem maradt meg a baba és az 5. héten valószínű felszívódott, mert a doki nem látott semmit. Megjött a nemvárt menzi és a 6. napra pozitívat teszteltem, utána vérzés.

Most kísértetiesen hasonló a helyzet, csak most barnázok. Nagyon félek, hogy megint nem talál semmit kb 5 hetes vagyok. Nem tudok pihenni, mert olyan munkám van, ahol szigorú havi zárások vannak és ha nem megyek dolgozni elveszíthetem az állásomat. (ülőmunka) Mit csináljak? Ma délután megyek dokihoz mqgánrendelésre, de nála nincs uh...Tapintásból tud valamit mondani? Kérlek segítsetek, nagyon aggódok!!!!


2009. máj. 25. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ha másnem ír fel neked gyógyszert, te szedd a terhes vitamint had erősödjetek mindketten. és amint haza érsz, feküdj le.
2009. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A helyedben az ügyeletre mennék, ott biztosan meg tudnak nézni UH-gal is. Több eset is lehet:

Hallottam olyat is, hogy az első kimaradt menszeszre még úgy reagál a szervezet, mint hamegjönne, mert úgy "emlékszik", hogy ilyenkor vérezni szokott.

Viszont ha nem ez a helyzet és baj van, akkor esetleg tudnak terhességmegtartó gyógyszert adni vizsgálat után, ami segíthet.

Mindenesetre a munka biztosan nincs rátok jó hatással. Ha veszítettél már el babát, lehet hogy az elejétől feküdnöd kellene.

Szerintem menj mielőbb a kórházba, biztosan segítenek!


Minden jót!

19 hetes km

2009. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem baba:)! Ha nincs Uh-ja tapintásból max a méhedből megtudja mondani mi a helyzet! De lehet jobb lenne az ügyelet tényleg!! ÍRd meg mizu? Szorítok!
2009. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Még olyan korai lehet a terhességed h még uh-val sem biztos h látja az embriót-szívhangot, nekem csak a 7. héten látta. Menj be az ügyeletre, ott van uh, rögtön megmondják mi a helyzet, v kérj sürgős időpontot egy másik maszek orvostól a környéken (akinek van uh-ja) ha úgyis fizetned kell, legalább "biztosra" menj.
2009. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Lehet, hogy holnap megnézi majd uh-n, remélem, ha nem irány a kórház. Írok majd mit mondott a doki.

Amúgy a Lily volt erős pozitív,(reggel) és a one step ma már halovány. (du) Akkor lehet, hogy csak volt megint valami?

2009. máj. 25. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szorítok,hogy minden jól menjen,de a vitamint tényleg szedned kéne szerintem is,gravida vagy elevit.
2009. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végülis nem voltam dokinál, nem akartam a korai vizsgálatot...

Azóta nem barnázok, és ugyanolyan erős a két csík a teszten, erősődött, s a cicim is változott, remélem ez jót jelent! Szedem a Femibiont és a magne B6-ot. Kell még valami?

2009. máj. 27. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!