Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már az első trimeszterben,...

Már az első trimeszterben, beszéltek-gondolatban az embriócskához?

Figyelt kérdés
Én 10 hetes kismama vagyok és gondolatban szoktam neki mondani,hogy jól kapaszkodjál picikém,meg hogy szépen fejlődjél odabent! Volt már két vetélésem,talán ezért.. Ti is szoktatok beszélni hozzájuk?
2012. jan. 13. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is beszéltem hozzá, szerintem ez nem függ ezektől az előzményektől! :) Most is mindig beszélgetünk, múltkor mondtam neki, hogy mutassa meg magát apujának, és olyat rúgott, hogy csak na, apuka meg el volt ámulva, nagyon meghatódott! :) Jó persze, lehet véletlen egybeesés, de nekem jól esik! :)


23 hkm

2012. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már akkor beszéltem hozzá mikor még nem is teszteltem +!:) azóta mindig beszélek hozzá, mikor simogatom a hasam akkor azt neki szánom!:)
2012. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen én is beszélek hozzá mióta kiderült, hogy a pocakban van. Ez teljesen normális és szerintem akárki akármit mond jó hatással van a picire és persze a mamára is! :) Sok minden az agyban dől el, ezzel csak azt erősíted benne tudat alatt, hogy már most szereted és várod. Mi kell ennél több egy pocaklakónak?! :) Nem lesz semmi gond, csak pozitívan!

31hkm

2012. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nanááá.

Olyannyira, hogy az UH-s vizsgálaton már fel is tudtam kelteni, hogy ugyan már tárja szét a lábait.

Csak ott lett bibi, hogy a Béluskára hallgat, és kiderült, hogy lány :D:D:D

Most hozzá kell szoktatnom a lánynévhez :)

2012. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-esnek. igen az ciki. Én Larának hívtam, mikor is kiderült hogy fiú. Még mindig jobban a számra áll. Bízok benne mire megszületik változni fog! :D 3-as voltam ( ja fiúnevem még azóta sincs, pedig annyiszor végig néztem az utónév könyvet)
2012. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mikor megtudtam hogy terhes vagyok, már akkor beszéltem hozzá. Pl. hogy szépen fejlődjél, meg hogy anya meg apa nagyon várt már, meg hogy már most annyira szeretünk. Most 27 hetes vagyok, és mindent megbeszélek vele. :)
2012. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!