Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A labor szerint nagyon magas...

Adri baba kérdése:

A labor szerint nagyon magas a fehétvérsejt (40) és a láphámsejt (20) a vizeletembe. Mitől lehet? Nagy baj van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, a fehérvérsejt a vizeletben erős gyulladásra utal.

Sürgősen keress fel 1 szakembert! (mondjuk a ki beutalt vér-és vizeletvizsgálatra)

2009. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaza van az elöttem szolónak, de az is előfordulhat, hogy hüvelyváladék is került a vizelet mintába és az is hozhat ilyen eredményt, ha megismételik a vizsgálatot és te elötte lemosakszol és teszel fel egy tampont akkor lesz pontos a labor leleted, de mindenképpen mutasd meg orvosnak a leletedet addig is bő folyadékot fogyassz, és kamilla teat, hogy fertőtlenítse a hugyutakat.

2009. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi most voltam dokinál azt mondta hogy hüvelyválladék került bele biztos.semmi baj nyugodjak meg!:))
2009. máj. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!