Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes diabetológiára kell...

Terhes diabetológiára kell mennem a Bártfai utcai szakrendelőbe, hogyan kell oda eljutni BKV-val?

Figyelt kérdés
Az a Szent Imre kórházhoz tartozik?
2009. máj. 26. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
2009. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen a két épület átjárható, de egyszerűbb az oldalsó bejáraton menni, mert az a szakrendelőé

7-es busszal tudsz menni és a kórház megállójánál kell leszállni, ha a Kosztolányi felől érkezel, akkor picit előre kell gyalogolni, át a zebrán, és tovább egyenesen a Bártfai utcán

ha az ellenkező irányból, akkor vissza kell gyalogolni és balra fordulni

2009. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kosztolányi felől érkezem, akkor lényegében a kórházban van?
2009. máj. 26. 17:22
 4/8 A kérdező kommentje:
netán voltatok már ott diabetológián, és ha igen, mit csinálnak ott az első alkalommal?
2009. máj. 26. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha leszálltál a buszról, az út másik oldalán van a kórház.

De ne menj be a főbejáraton.

Ha szemben állsz vele, akkor a jobb oldalán lévő utcában (sarkon egy zöldséges) menj amíg meglátsz a bal oldaladon egy csúnya szocreál talán sárga (vagy kék? épületet -fura hogy nem tudom- :), na az lesz az. Lehet hogy az első bejárati lehetőség abban az utcában, de ez nem tuti.

2009. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, remélem megtalálom:)
2009. máj. 26. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Be kell menned a korház főbejáratán,mert a bártfai rendelőt újjítják fel és nem fogsz tudni bemenni.Én hétfőn voltam ott.ott meg a portán vagy a lift ajtókon van kiírva hogy mi hol van mert máshova kerültek a rendelések.
2009. máj. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ÚÚ, köszi szépen, jó hogy szóltál. Még jobban megbonyolódik a helyzetem:)
2009. máj. 27. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!