Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már elmúltam 40hetes és...

Ha már elmúltam 40hetes és naponta kell menni CTG-re akkor minden nap meg is vizsgál a doki?

Figyelt kérdés
Minden nap találkozom vele mert Ő csinálja a CTG-t a szülőszobán.
2012. jan. 16. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a Péterfy-be jártam, ott nem vizsgált minden nap, elég volt csak a CTG. Minden jót Nektek!
2012. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 16. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 11napot hordtam túl. CTG mindennap, de vizsgálat kb 3naponta. Engem az 5.túlhordásos napon befektettek. Remélem ti nem jártok így. :-)
2012. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,neked is! Nem fog befektetni, vasárnapig kapott haladékot az fiatalúr az önkéntes kiköltözésre. Ha nem jön önszántából akkor vasárnap kilakoltatjuk. Addig meg naponta kell mennem. Nekem azért van így lefixálva mert az első császár volt. Vele is ráhúztam 1 hetet különben de szerencsére akkor se fektetett be. Minden jót nektek is!
2012. jan. 16. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 5 nappal hordtam túl és 3 amnioszkópiám volt és a köztük lévő napon nst. Ezt a kórházban csinálták (az amniosztkópiát az orvosom) és minden egyes ottlétem alatt az orvosom külön engem félrehívott egy ultrahangozórészhez és ultrahangon is ránézett:)
2012. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó! Én is úgy elmennék még egy uh-ra de nem akarok neki nyavajogni hisz a héten úgyis a kezemben tarthatom. Arra lennék kíváncsi,h. mekkora már. Engem ma is megvizsgált, holnap is megyek de a csütörtököt elbliccelem, majd azt mondom,h. nem tudok menni.:p. Nagyon sok a benzin és kint lakunk egy kisvárosban de Pesten van a kórház. Pénteken meg remélem megbeszéljük már az időpontot amikor műt.
2012. jan. 17. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt a magzatvízvizsgálatot kihagytam volna, meg nekem a hasi ultrahang már a vége felé inkább nyüg volt. Igaz én 2 percre lakok a kórháztól és kocsival körülményesebb lett volna ,,átugrani"(parkolás miatt) így gyalog mentem el. De 40 fokban bevizesedett lábakkal...szenvedés volt. Ráadásúl az amnioszkópia miatt mindig görcsöltem hazafelé. De túl éltem:) Jó, hogy ultrahangozva voltam, mert így vette észre a doktorúr, hogy fogy a víz. Mikor magától beindult a szülés és burkotrepesztett már nagyon kevés volt. (egyébként is mennem kellett volna emiatt hozzá, hogy nézze a víz mennyiségét, mondta hogy keressem meg ha nst-re megyek úgyis.) Végül picurimnak 2x a nyaka köré volt tekeredve a köldökzsiór, de előre már amikor elkezdtük a kitolási szakaszt már akkor riadóztata az orvosom a gyerekorvost mert gyanította, hogy valami lesz. Szegényke magzatvizet is nyelt amit le kellett szívni stb...de Egyébként nem volt komolyabb baja. Egészséges és eszméletlenül huncut:D


Sok sikert a szüléshez. (Nem kell félni, nálam a félelem nagyobb volt mint a valós fájdalom.)

2012. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! a 11napos túlhordásos vagyok. Meglett tegnap a bab? Vagy még előbb? Már biztos együtt vagytok. :-)

Sok boldogságot, és kitartást!!!

2012. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!