Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet dohanyozni...

Meddig lehet dohanyozni terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb, ha már a teherbeesés előtt pár hónappal le tud szokni a kismama.
2012. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Es ha nem tudja h terhes es a teszt kimutatja h igen es ezelatt is dohanyzott?
2012. jan. 17. 12:23
 3/17 anonim ***** válasza:

:)

Szerintem nem igazán "lehet", jó, ha már a teherbeeséskor nem dohányzik a kismama, de ha igen, akkor igyekezni kellene, hogy leszokjon minél előbb.

2012. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg egy percig sem, sőt már a baba tervezésekor sem kellene. De van aki nem birja és végig cigizik. Mindenkinek magának kell eldöntenie hogy mi a fontosabb, a babája egészsége vagy a cigi.
2012. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig! Persze, ha dohányzol és időközben kiderül, hogy babát vársz, legjobb azonnal letenni. Igaz, hogy az első hetekben nincs közvetlen kapcsolat a baba és az anya között, de annyi veszély leselkedik rá, kár még azokat tetézni.
2012. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elég aktív dohányos voltam. Aztán, mikor a teszt megmutatta a két csíkot még elszívtam egy cigit, aztán egész terhességben, és a szoptatós időszak alatt egyszer sem dohányoztam. A gyerkőcnek semmi baja nem lett, de nem biztos, hogy így történik, ha a lelkiismeretem nem ezt diktálja. :)
2012. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚ!6-os!!!

Hirtelen azt hittem már válaszoltam!Dettó!!!

2012. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semeddig sem szabad, de én nem mondhatom meg senkinek mit tegyen! Ha neked fontos a gyermeked egészsége leszzoksz, ha nem tartasz hatásoktól, akkor nem! Én nekem kifejezetten ellenszenves, maga az egész!
2012. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
h...e sógornöm végigszívta fél óránkánt egyet,2és fél kilos babája lett...azt még csodálkozott :S
2012. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
barátnőm barátnője(nekem nem az)végigszívta a terhességet és koraszülött lett a babája agyérzéssel,valamint még most is van a fejébe vmi amivel az itthoni orvosok nem tudnak mit kezdeni,egyelőre nem okoz neki panaszt de kitudja...
2012. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!