Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és sok...

7 hetes terhes vagyok és sok citromot eszek. A natur joghurtba rakok egy kis citromot szinte egész nap citromos vízet iszok. Nem ártok ezzel a babának nem fogok elvetélni mert ugye a c vitamin vérbőséget okoz. Vagy ilyenkor már nem árt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A c vitamin vízben oldódik, a felesleget kipisiled.Természetes formában(nem vitamintabletta) még vesebetegséget sem okoz.Honnan vetted a vérbőséget?
2009. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Én 5 hetes vagyok és van sötétbarna folyásom. Beszéltem a nőgyógyászommal mert attól féltem, hogy megjön és elmegy a baba. Azt mondta, hogy sok c vitamint egyek. Ebből arra következtetek, hogy nem lehet ebből problémád. És persze úgyis kipisiled.
2009. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok citromos vizet iszok,mert jól esik,most vagyok 9 hetes és 7 hetesen nálam is fokozottabb volt a dolog.

Egy kicsit mérséklődik majd.Nyugi nem lesz semmi bajod.

2009. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele,de azért vigyázz,mert a gyomrodnak nem feltétlenül jó.Főleg,hogy később jellemző a gyomorégés,mint ahogyan nálam is megvolt/megvan,pedig én is imádom a csípőset,a savanyút,a fűszeres dolgokat,de sajna mostanság ezekről le kell mondjak:-(


Boldog babavárást:egy 20 hetes kismama

2009. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!