Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az angelsounds magzatiszívhang...

Az angelsounds magzatiszívhangfigyelőn kívül van másfajta, olcsóbb ilyen kütyü? És hol lehet ezeket beszerezni? Van olyan akir esetleg most vett?

Figyelt kérdés
Megnéztem most ezt az angelsoundsot és 20.000 ft.Ez nekünk nagyon drága.A multkor egy kismama azt írta 5000-ért vett.Esetleg ilyen árban lehet még kapni?
2009. máj. 27. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 7ezerért vettünk a Brendon-ban akciósan ilyen Angelsounds szívhangfigyelőt. Az eredeti ára is "csak" 10ezer ott. De ha jó a használt is, nézz körül a Vaterán, szoktam látni.

Üdv.

20 hetes km

2009. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én anno sztetoszkópot vettem a WOLF-ba 3600 Ft-ért és az már nagyon jó, orvosi minőségű volt! Nem tudom hogy a magzatiszívhangfigyelő mennyivel jobb, mert azt nem használtam, de a sztetoszkóp nálunk bevált! Igaz néha 10 percig is keresgéltem hogy megtaláljam a szívhangját! :)

4 hónapos kisbaba anyukája

2009. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is köszönöm hogy írtatok!

A vaterán már szétnéztem,de nem találtam(vagy csak én vagyok a béna).

Jó nekem a használt is.

Kedves első válaszoló:ti hol,melyik brendonban vettétek?Pesten valahol?Te hány hetes kortól hallgattad/od a pici szívhangját?Én holnap leszek 16 hetes.

2009. máj. 27. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi győriek vagyunk, itt vettük kevesebb mint 2 hónapja.

Az alábbi linken megtalálod hogy milyen, illetve hogy hol vannak boltjaik. De sajnos lehet hogy már nem akciós.

[link]


A 16. hétnél már bőven hallod a babádat, én a 13. héttől használtam és mindig másodpercek alatt megtaláltuk a szívhangját.:)


Minden jót nektek!

2009. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A vaterán van: szívhang hallgató néven találta meg a kereső.
2009. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a kismama, aki 5000 Ft-ért vette a Teszveszen. Utána sokáig nézegettem még, az egyik ismerősöm számára, de nem találtam, csak majdnem annyiért, mint újonnan. A győri beszállítónál is 9900 Ft, de ezért az árért másnap futár házhoz is hozta; és persze érdemes figyelni az akciókat is. Én kipróbáltam a Bébé Soundsot is, de nekem az nagyon nem jött be (hiába olcsóbb).
2009. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez a szívhangfigyelő van,és nagyon szeretem!Én a Brendonban(Szeged) vettem anno akciós volt 7000ft-ért.

Itt láttam még ilyet:

[link]

2009. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!