Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 tesztem pozitivat mutat...

Viki L kérdése:

3 tesztem pozitivat mutat december 4 en volt az utolso menstruaciom,12 nap késés után elmentem ultrahangra és az ultrahangos nem látott terhességet, azt mondta menjek vissza 10 nap mulva. Most akkor terhesvagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Tüneteim nincsenek csak a derekam fáj
2012. jan. 19. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen pici terhes koromban még nem látszott semmi, viszont petezsák már igen. Talán túl korán mentél, lehet, hogy 10 nap múlva már lesz valami. Nem mindegy, hogy milyen az uh gép, és mikor fogant a baba.

Drukk.

2012. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg túl korán mentél.

7-8 hetes terhesen elég menni először.

Ha meg késői peteérésed volt, akkor meg még jobban tolódik ez...

2012. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hetes terhesen, vagyis kb akkor amikor meg kellett volna jojjon, latszott mar a petezsak, de engem is visszahivtak. Szerintem is sok fugg a geptol es a dokitol! 3 pozitiv teszt mellett szerintem terhes vagy.
2012. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti terhes vagy, ha pozitív tesztjeid vannak. Csak hát nem tudom, szerintem petezsákot látni kellett volna már. Én 9 napos késéssel mentem, és egyértelműen látszott a petezsák, és benne embrionális elemek. Szívhang természetesen még nem volt, de a terhesség látszódott. Mondjuk nálam tényleg középidőben fogant. Lehet, hogy neked kicsit később, és ezért nem látszott. Mikor teszteltél először pozitívat? Mikor mész legközelebb dokihoz?
2012. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Viki!

A sógornőm megtanulta egy életre hogy mikor menjen orvoshoz először és hogy vegyen e tesztet még egyszer az életben.

Ő is 3 tesztet csinált és olyan 5 hetes volt mikor először elment orvoshoz mert bizonyosságot akart karácsony előtt hogy 24.-én bejelenthessék a családnak.

Aznap mikor dokihoz ment barnázni kezdett és aztán vérezni. A doki nem tudta megmondani hogy terhes e elvetélt e vagy méhen kívüli e mert annak is adnak 1%esélyt. Azt mondta menjen vissza 1 hét múlva azaz 2 ünnep között. Hát szép karácsonyuk volt gondolhatod mert féltek egy esetleges méhen kívülitől mert az műtéttel jár és utána hónapokig nem is próbálkozhatnak. Persze csak annyi volt hogy másfél hetet késett neki aztán mikor visszament a dokihoz már minden a helyén volt. Aztán megint elment és már akkor megint peteérése volt. Tegnapra nem várta. Nem kell sietni mert csak magadnak ártasz. 9hetesen elég elmenni a dokihoz.

2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elsö tesztem negativ volt még a 4 nap késés után a második pozitiv majd csak a 8 nap késés után lett pozitiv.A derekam most is ugy fáj mintha megakarna jönni,nem mindig valamikor 2 napig se fáj. nemtudom énis magam azzal biztatom hogy 3 pozitiv teszt nem tévedhet semmi féle képpen.
2012. jan. 20. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
ohh, hát akkor itt a magyarázat! Nagy valószínűséggel később fogant, ha csak 8 napnál lett először pozitív a teszt. Ezért is kérdeztem rá. Nyugi, minden rendben, csak nagyon korán mentél. :)
2012. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen majd megirom mit mondott az orvos.
2012. jan. 21. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy terhes. Pozitiv tesztet ciszta is adhat! Barátnőmnél is igy volt. Valamint ha cisztád van, akkor a legtöbb esetben menstruációd is nagyon össze vissza van, sokszor ki is marad. Viszont akkor a cisztát kellett volna látnia az UHnak.
2012. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen azt kellett volna látni az orvosnak a cisztát meg nekem percre pontosan megjött eddig mindig a menzeszem még 1 napot se késett eddig meg nemrég mütöttek vakbélre és akkor is már észre kellett volna venniük mert akkor teljesen megnéztek de utánna is percre pontosan megjött.éncsak reménykedek.
2012. jan. 22. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!